+ Yorum Gönder
Günlük Taze Haber ve Özel Günler Forumunda Anneler Günü için Güzel Bir Konuşma Metni Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Anneler Günü için Güzel Bir Konuşma Metni
  ANNELER GÜNÜ İÇİN YAZI

  Anneler bizim baş tacımızdır.Annemiz, bizi dünyaya getiren, yaşamı boyunca da bizim en büyük destekçimiz olan bir bakıma hayatınızdaki mucizedir.
  Ağlarsa anam ağlar, gerisi yalan ağlar atasözün den de anlaşıldığı gibi hayatımıza giren-çıkan yüzlerce insan vardır. Fakat hangisi bizi annemiz gibi koruyup kollayıp aynı zamanda da sevgisini ve şefkatini gösterebilir? Ya da o insanın kendince tanımladığı sevgi kavramı, anne sevgisinin ne kadar yakınından geçebilir?
  Annenin sevgisi ve bu anne sevgisini çocuğun hissedebilmesi o kadar önemlidir ve o kadar özel bir duygudur ki, bu özel duyguyu da tek bir güne sığdırma çabası boştur bence. Annemiz tüm hayatı boyunca bizi zaten koşulsuz düşünmüştür. Biz neden 365 gün içinden sadece bir günü annemize ayırmışız? Sadece bu gün değil de her gün annemize onu sevdiğimizi hissettirelim.
 2. Fatma
  Administrator

  Bir evlat yaşında olursa olsun, evladı onun için daima çocuktur. Çocuk hastalandığında veya en kötü gününde annedir evladının yanında olan. Ayrıca en mutlu gününde de evladını yanlız bırakmayan yine annedir.
 3. Ziyaretçi
  Anneler gününde en çok bu konuşma yakışır.
+ Yorum Gönder


anneler günü ile ilgili konuşma metinleri,  anneler günü konuşması,  anneler günü ile ilgili konuşma metni,  anneler günü konuşma metni,  anneler günüyle ilgili konuşma metinleri,  anneler günü konuşma metinleri