+ Yorum Gönder
Günlük Taze Haber ve Özel Günler Forumunda Babalar Günü 2012 Hediye Seçenekleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Babalar Günü 2012 Hediye Seçenekleri
  Babalar Günü İçin Hediye Seçenekleri

  Babanız için en güzel hediyeyi mi almak istiyorsunuz.Yine bir hediye zamanı Sizin için seçtiğimiz hediye önerilerine göz atarak, babanızın zevklerine ve hobilerine hitap edebilecek hediyeyi satın almaya ne dersiniz?

  L´ome traş sabunu ve kasesi pek güzel

  Durance L´ome serisini, erkekler için yarattı. Erkeklerin ciltlerinin özelliklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmiş. Durance'ın traş sabunu sürekli köpük verecek şekilde formüle edilmiş bu yüzden cildi traşa hazırlarken temizliyor ve nemlendiriyor.

  Sabunun özel seramik kabı yüksek ısıda pişirilmiş olduğundan çok hafiftir, elle sırlanmıştır. Kullanışlı bir ürün olmasının yanı sıra banyoda çok şık duruyor. Traş sabunu ile birlikte satılıyor. Yedek sabun da mevcut.
  En önemli özelliği ise; kurşun içermez. Phenoxyethanol içermez. PEG (Polietilen glikol) içermez. Renklendirici içermez.

  88 TL.

  Dalmak için asla geç değil!

  Denize aşık, yüzmeyi seven babanıza dalış kursu hediye etmek sıra dışı bir hediye olabilir. Belki bugüne kadar cesaret edemedi ama siz hediye ederseniz, eminiz çok mutlu olacaktır.

  O halde bu sene Babalar Günü'nü bir başka dünyada kutlamaya, sualtının güzelliklerini paylaşmaya ne dersiniz?

  16 senedir bu alanda hizmet veren Ayışığı Dalış Merkezi, haziran ayı boyunca BABA - ÇOCUK katılacağınız ikili dalış eğitimlerinde % 40, dalış turlarında %20 indirim sağlıyor.

  Her erkek bir gün teknesi olsun ister

  Denize, rüzgara, tuza, yeşile, insana karışmış bir yaşam… Sadun Boro Vira Demir’de, denizin çağrısına uyarak atıldığı yarım asırlık bir serüvenin tüm birikimini deniz tutkunlarıyla paylaşıyor.

  Denizler Kitabevi, Sadun Boro’nun İstanbul’dan İskenderun’a Türkiye kıyılarını anlattığı, denizcilerin başucu kitabı Vira Demir’in yenilenmiş ve güncellenmiş yedinci baskısını yayınladı. Kıyı şeridinde son yıllarda yaşanan değişikliklerin yansıtıldığı, yeni fotoğraf ve bilgilerin eklendiği kitapta; limanların son durumu, derinlikleri, konaklanabilecek koylar, fenerlerle ilgili bilgiler ve yol üstündeki tarihi yerlerin hikayeleri yer alıyor.

  Hangi erkek teknesi olsun istemez ki..? Her babanın içinde bir denizci ruhu vardır!

  112,50 TL.

  Sen yönünü her zaman bulursun ama

  "Babacığım sen her yönü zaten bilirsin ama bilmediklerin de olabilir" diyerek, babanızın arabasına bir navigasyon cihazı alabilirsiniz.
  Günümüzün yoğun trafik koşullarında, babanız adres aramasın değil mi? Yönünü hep bulsun, kolay bulsun!

  Babama en özelinden bir parfüm
  La Déesse, Türkiye’nin ilk Tasarım Parfüm Butiği olarak Nişantaşı’nda açıldı. Nişantaşı City's Alışveriş Merkezi'nin hemen karşısında. Hem parfüm, losyon, sabun gibi şeyler satılıyor hem de kendinize özel parfüm yaratabiliyorsunuz.

  Bu arada çok ünlü parfüm markalarının parfümleri de satılıyor. Fatih Terim'in kullandığı Robert Piguet marka parfüm, her erkeğin rüyası. Denedik, beğendik, tavsiyemize güvenin. Cidden harika bir erkek kokusu.

  100 ML: 200 TL.
 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  Babalar günü için çok sevdiğimiz babalarımıza gömlek, kravat, ayakkabı, kol düğmeleri, kalem, pijama takımı, parfüm, kazak, spor ayakkabı alınabilir. Babalar için her bütçeye uygun hediye seçenekleri bulunmaktadır.
+ Yorum Gönder