+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Özlem Sözleri Forumunda Özlem Üzerine Aşk Mektubu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. RaP.pLeaSe_35
  Üye

  Özlem Üzerine Aşk Mektubu
  Özlem Üzerine Aşk Mektubu


  Sevgilim


  Sen gideli kaç saat oldu ? Kaç gün geçti, kaç hafta..? Saymadım.. Bana yüzyıllar geçmiş gibi geliyor. Son anda sen giderken gözlerinin buğusunu bıraktın.. Şimdi sis içinde bütün dünya. Çiçekler göz yaşlarımı içti, sen onları kırağı sanırsın, çiy sanırsın.. oysa hepsi benim göz yaşlarımla ıslak..

  Sevgilim özlüyorum seni.. Bir balta indirildi, içimden bir ağaç köküyle devrildi. Gözlerimden akan yaştan belli değil mi, içim kanıyor. Özlem bir bulut gibi sarıyor beni, kuşatıyor . Seni sevmek bir sonsuzluk gibi büyüyor içimde. Haftanın her gününe, geçen her saate senin adını verdim. Senin adınla başlıyor mevsimler, yıllar sen varsan içinde, geçerli

  Özlem bir yağmur gibi yağıyor üstüme. Damlalar yüreğime vuruyor. Gecenin karanlığında bir başınayım.Uykularım bölük pörçük. Bütün rüyalarımda sen.. gözlerim kapanır kapanmaz gözlerin yaklaşıyor. Sonra bir rüzgar alıp seni, benden uzaklara götürüyor.

  Geceler boyu sabahlayıp uğruna, boşluğa düştüğüm sevdiğim, bir tanem, gözbebeğim.. Yüreğimden mühürlendim sana.. Şiirler havalanıyor kuşlar gibi, şarkılar ağlıyor yokluğuna.. Sevgilim hayatı sende buldum ben, tükenirsem sen tüketirsin beni.

  Yoksun, gittin, tek başına koydun Bu nasıl bir özlemdir, kendi gövdem ateşten bir gömlek.. yanıyorum..Yetti artık, yetiş n'olur dayanamıyorum.

 2. Hakim
  Devamlı Üye

  özlem üzerine olan bu aşk mektubunda sevgilinden uzak olan bir kişinin onu çok özlediğini onsuzluğa dayanamadığını gelmesini istediğini hüzünlü bir şekilde anlatmaktadır.
+ Yorum Gönder