+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Özlem Sözleri Forumunda Özlem hasret mesajları sözleri güzel sözler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. captain_41
  Devamlı Üye

  Özlem hasret mesajları sözleri güzel sözler
  özlem dolu hasret mesajları

  Gözden ırak gönülden ırak olmuyordayakında olup uzak durmak zor..öyleki"bir daha gelmesin şehrime gittiği yerde kalsın"dedirtecek kadar.

  Bir anımsın okuyupta bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıpta hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyipte elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiçim. 2. Asel
  Bayan Üye

  Özlem hasret mesajları sözleri güzel sözler

  özlem bence ne bir seye duyulan hasret nede ulu bir arzulayis. O bence içten içe aglayis yada senden ayri yasayis

  Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sen yokken bile seni yürekte yasatabilmektir

  Ilik bir rüzgar esti buradan, nereden estigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen heryere dedi aklima sen geldin cünki özlenen sendin. birtanem Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

  Baliklarin sevgisini bilirmisin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende simdi sana dokunamiyorum çünkü sen hep yüregimdesin.

  Bir gün bir sevda çalar kapinizi Sasirirsiniz, beklemiyorsunuzdur Bu güne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmissinizdir Ancak, bu sevgi asktan öte olarak yerini alir gözlerinizden kalbinize !
+ Yorum Gönder