+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Özlem Sözleri Forumunda En acıtan acı veren yalnızlık sözleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  En acıtan acı veren yalnızlık sözleri
  EN ACITAN ACI VEREN YALNIZLIK SÖZLERİ

  Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin.

  » Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin…

  » Bugün mavi bulutları avucunuza mutluluğu baş ucunuza sevgimi de usulca kalbinize koyuyorum. Güneş yalnızca sizin için doğsun sizi seviyorum!YALNIZLIK SÖZLERİ Sevgililer gününüz kutlu olsun.

  » Sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oldu dedim? \”Bir melek asla başka bir meleği izleyemez\” dedi Canım…

  » Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış;tutabildiklerin senin sevgin, tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir.

  » Gözlerinde mutluluk, aşk,YALNIZLIK SÖZLERİ sevgiyi gördüm Aşkım

  » Hayatta iki kör tanıyorum ; 1.\´si senden başkasını görmeyen ben, 2.\´si beni göremeyen sen…

  » Bir Gün Cehennemde Karsılaşabiliriz. Sen Kalp Hırsızı Olduğun için , Bense Tanrıyı Bırakıp Sana Taptığım için
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  kişinin zoruna gidecek canını acıtacak sözler söyleme durumudur bu dönemlerde kişinin bir psikiloğa görünmesi tavsiye edilen durumlardandır bu dönemlerde bireyi yalnız bırakmamak gerekir.
+ Yorum Gönder


acı veren resimli sözler,  yürek acıtan sözler,  resimli acıtan sözler