+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Özlem Sözleri Forumunda Özlem Sözleri Facebook Yeni Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Özlem Sözleri Facebook Yeni
  Özlem Sözleri Facebook Yeni  Ilık bir rüzgar esti buradan, nereden estigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen heryere dedi aklima sen geldin cünki özlenen sendin. birtanem Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

  Baliklarin sevgisini bilirmisin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende simdi sana dokunamiyorum çünkü sen hep yüregimdesin.

  Bir gün bir sevda çalar kapinizi… Sasirirsiniz, beklemiyorsunuzdur… Bu güne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmissinizdir… Ancak, bu sevgi asktan öte olarak yerini alir gözlerinizden kalbinize !

  Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine gözlerin zaman zaman takilirsa uzaklara kulaklarin ansizin çinlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.

  Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten, usandım, tarla kuşunun sesinden usandım bu yürekten kendimden usandım durup durup seni özlemekten.

  Gel desem seviyorum seni don desem seni nasıl özledim bir bilsen…
 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Son zamanlarda sosyal medyanın çok yaygın olarak kullanılması nedeni ile bu mesajlar çok sık kullanılmaktadır. Son zamanlarda sosyal medyanın herkes tarafından kullanılması nedeni ile sevgililer birbirlerine sosyal medya üzerinden bu mesajları gönderiyorlar. Facebook üzerinden son yıllarda çok fazla paylaşım yapılmakta ve sevgiler sosyal medya üzerinden paylaşmaktadır.
+ Yorum Gönder