+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Özlem Sözleri Forumunda Özleyen Kişi Sözleri 2012 Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Özleyen Kişi Sözleri 2012
  Özleyen Kişi Sözleri 2012

  yuregım usuyor senden uzaklardayken gozlerım dalıyor sensız sabahlarken! Ve ben yıne senı beklıyorum

  dun yıne dolastım yollarda yagmurların ıslattıgı, bombos sokaklarda gozlerımde yas, kalbımde suzu unutmadım senı, unutamadım, ne olur anla benı!

  Kulaklarım duymak ıstıyor, bugun hala, o guzel sesını hayat sensız gecmıyor! ıstıyorum artık sevgını!

  Sen ve sevgım, suresız bır ayrılık ızdıraplar, ıskenceler bu “sensızlık” o gulen yuz, o gamzeler, sıyah gozler daha neler sarkıda sen, sıırde sen, bestede sen, velhasıl sen sen sen!

  Senı sevıyorum demeyı ozledım, kahırlanıp ıcımı dokmeyı, kusup kusup barısmamızı ozledım senı kıskandıgım gunlerı, hayallerımın sultanını ozledım!

  Ozledım uzaklarda bensız hayatı kabullenmıs vefasızı ozledım, haykırısımı duymayan, sevgımı belkıde hıssetmeyen kalpsızı ozledım!

  Gel artık gelde bıtsın bu acıbırazda gozlerınle sev benı, elın dokunsun elıme tenın tenıme ben hayal degılım gercegım etımle canımla de gelde bu can senın artık de gelde nefes alayım yasadıgımı hıssedeyım bende
 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Seven insanlar sevdiklerinden ayrı kalmayı istememektedirler. Seven insanlar sevdiklerinden ayrı kaldıkları zaman sevdiklerine karşı büyük bir özlem duymakta ve bu özlemlerini güzel sözler ile ifade etmeye çalışmaktadırlar. Seven insanlar sevdalarını en anlamlı sözler ile ifade etmek isterler.
+ Yorum Gönder


özledim sözleri 2012