+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Özlem Sözleri Forumunda Özlem Tümceleri Aşık Özlem Sözleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Özlem Tümceleri Aşık Özlem Sözleri
  Özlem Tümceleri Aşık Özlem Sözleri

  Eğer canın sıkılıyorsa gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahı düşün inan sabahı bekleyen tek sen olmayacaksın.

  Hasretin öldürdü beni ! Şimdi geceler çaresiz, geceler sensiz, Bir öpüşten daha sıcak şimdi yağmur damlası, Gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemişmiydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.

  Elimde denizden çaldığım bir midye var. denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramızda bir fark var o denize sen bana aitsin.

  Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak
 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Seven insanlar sevgililerini görmek isteseler de bazen hayat şartları insanı sevdiklerinden uzak tutmaktadır. İnsanlar sevdikleri ile ayrı kaldıkça üzülmekte ve sürekli hasret çekmektedir. İnsanlar duydukları özlemi sevgililerine karşı duydukları derin duyguları le duygusallaşmakta ve sevdiklerine duydukları hasreti kağıtlara, şiirlere ve şarkılara dökerek özlemlerini dindirmeye çalışmaktadırlar.
+ Yorum Gönder