+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Özlem Sözleri Forumunda Kırık Dökük Bir Aşk Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Yıldızçiçeği
  Yeni Üye

  Kırık Dökük Bir Aşk
  Kırık Dökük Bir Aşk

  Yar senin hediyen bir gönül ağrısı
  Ah ölüm olmalı yok aşk değil adı
  Aşk bizi terk etti
  Ah ne gelir elden

  Bu hüzün, bu kalp ağrısı, geçmeyen bu sızılar senden kalan bana. Bunun adı aşk değil aşk böyle olamaz ben aşkı hiç böyle düşünmemiştim. Aşk uzaklarda bir köşeye kuytulara kaçtı çıkmamak üzere aşkta kırıldı yapacak bir şey yok artık aşk yok sende yoksun. Ne kadar düzeltmeye çalışsan da artık düzeltemeyeceğin şeyler var.

  Dertli bağrımda camdan bir kalp var
  Artık dönsen de geçmez ki bu kırıklar

  icim.png
  Şimdi bende bir aşk ve kırık dökük bir kalp
  Senin elinde kalbimin camdan parçaları
  Yapıştırmaya calıştığın
  Koyduyun parçalar yerine oturmuyor
  Parçalar eksik
  Kalbim kırık.
  Dertlerim bağrımda yaşıyorum öylece. Bunlarla senin hediyen . Artık dönsen ne fayda geçmiyor. Bir kez düştümü, kırıldımı, tuzla buz oldumu olmuyor eskisi gibi.Bir söz var ya işte biz düştük ve kırıldık. Artık ne yapsan nafile bir çok şey eskide hatırların içinde kaldı. Onların tekrardan canlandırmaya çalışmak için uraşma.

  Sen gittin yastığımda kokun misafir kaldı
  Gözlerimden haylaz yağmurlar yağdı
  Ayrılık mı sen mi yoksa sevda mı
  Hangisi sebebim olur

  Gittiğinden beri her şey seni hatırlatır oldu kokun, resmin, hepsi bir misafir şimdi. Her adını andığımda gözlerimde yağmurlar yağdı. İçimde dinmeyen volkanlar patladı. Artık hangisi sebebim olmuyor bilmiyorum aşk mı, sensizlik mi, sevda mı? hepsi sana çıkıyor en büyük sebebim sensin. Senden kurtulacağım kırıklıklarımın kaynayacağı günleri bekler oldum. Sensiz bir hayatın ikinci perdesini indirmek var sadece birkaç sahne sonra senin oyunun bitirmek var. Sonra benim oyunumu oynamak bu oyunda sen olmayacaksın senden kalan bir şey de yok. Yeni bir perde yeni aşk.

  Dertli bağrımda camdan bir kalp var
  Artık dönsen de geçmez ki bu kırıklar

  Gözlerimin içine bakıyorsun
  Düzelteceksin sanıyorsun kırıklıklarımı
  Yapa bilirim, eskiye döndüre bilirim diyorsun
  Elinde cam parcaları
  Elinde kalbim
  Ama nafile…

  Gelme artık istemez bu kalp seni. Kırdıklarını, parçaladıklarını tamir edemezsin. Bir zamanlar en çok istenendin. Sevgiliydin yerin çok ayrı bir yerde duruyordu şimdi istenmiyorsun. Bir yabancısın, uzaksın hissedemediğimsin. Bütün paylaşacaklarımı tükettiğimsin.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Kırık dökük bir aşk hikayesi adlı şiirde anlatılan kişinin terk edilmesi ve artık dayanacak gücünün kalmadığını kalbinin param parça olduğunu onsuz yaşayamayacağını anlatmaktadır.
+ Yorum Gönder