+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Özlem Sözleri Forumunda Pişman Olacaksın Konusunu Okuyorsunuz..
 1. buse1994
  Devamlı Üye

  Pişman Olacaksın
  Pişman Olacaksın


  Aklımı esir alalıberi gözlerin ben benden oldum.Sonbahara tutkun yapraklar gibi sararıp soldum,benden alıp gittiklerini hep ama hep ummadığım yüzlerde,ummadığım yerlerde buldum.
  Belki garipsediğim sen değildin içimde, beni ben olmaktan çıkaran,beni benden yoksun bırakan herşeydi;aslında her ne kadar inkar etsemde kabullenmeyi beceremesemde benim için herşey sendin.Bunca yokluğuna rağmen beni yakıp yıkıp gidişine rağmen evet benim için herşey sendin…Ve hala sensin.Bakmayı başarabildiğim ve doğru ise gördüğüm her önemli,kaydadeğer her şeyin ilk ve son adımı sensin.Evet artık yoksun, belki hiç olmayacaksın ve belkide en çok bu yoklukla ,canımı acıtacaksın ama buna rağmen ne zaman ardına dönsen ;beni seni bekler bulacaksın,ne zaman sıcak bir el arasa ellerin; istemesende benim ellerime uzanacaksın.
  Seni kimsenin benim kadar sevemeyeceğini elbet birgün anlayacak ve gittiğin için ben değil evet ben değil sen yanacaksın.Bensiz geçen her güne değil her ana pişman olacaksın.
 2. Haberler
  Devamlı Üye

  Düsman kelimesinin anlamini.. arkadas sifatiyla tasiyanlardan ögrendim
+ Yorum Gönder


pişman olacaksın sözleri,  pişman olacaksın sözler,  çok pişman olacaksın sözleri,  pisman olacaksin sözleri,  pisman olacaksin sozleri,  pişman olacaksın yazıları