+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Özlem Sözleri Forumunda Ayrılık & Yalnızlık Sözleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. RüzgarGülü
  Devamlı Üye

  Ayrılık & Yalnızlık Sözleri
  Ayrılık & Yalnızlık Sözleri

  …Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim

  …Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma belki bir gün silerim.Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.

  …Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz. Her şeyi unuturda şu gönlüm bir seni unutamaz.

  …Ağlayışım terk edip gidisine değil.Ben; sensizken senden diye sensizi ligi de sevmiştim.Sen; seninle birlikte sensizliği de alıp gittin.

  …Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.

  …Akılsız adam mutluluğu uzaklarda, Akıllı ise O'nu ayaklarını altında arar Seninle olmak varken;Sensiz kalmak, Yaşamak dururken ölmek demektir…

  …Allahım beni öyle bir son bahar ayazında canımı al ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamasın

  …Almak istedim , ellerini alamadım Bakmak istedim, gözlerine bakamadım Sarmak istedim, kollarıma saramadım Görmek istedim, son defa göremedim çünkü aramıza ölüm girdi

  …An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler birimisin?İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış.

  …Aramıza yollar, yabancı kollar,zor yıllar girdi,ümitlerimi,saf sevinçlerimi derken seni kaybettim Bir iki sözle bir kaç şarkıyı, adaletsiz yargıyı Birde bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim.

  …Araya koskoca yıllar girse de kalbim seninle bu can seninle koskoca dağlar girse de araya ben seni unutmam unutamam ki ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi dürüstlük verdin ben seni nasıl unuturum ki sen bana bir can bir sevgi verdin..

  …Artık günlerim günlerden uzun gecelerim gecelerden yalnız seni sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileyi gördüm hayatın her cilvesine alıştım yalnız senin yokluğuna alışamadım şimdi anlıyorum acıdan hasretten gözyaşından başka hiç bir şey vermemişsin bana yıkılan hayallerime yok olan geçmişime kaybolan geleceğime Ağladım Ağladım çocuklar Gibi Ağladım..

  …Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım

  …Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kirpimi kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı. 2. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Belim bukuyor boyle ayrilik. Verdigin acilar hasret tanidik. Gormedim ki bir gun senden yakinlik. Donmesende geri farketmez artik…

  tutulmusum bir esmerin yakici gozlerine neden sonra anladim butun bunlar hep hayalmis tas bastirdim gogsume bir sevgili yerine…

 3. Asel
  Bayan Üye
  Ne yıldızları istiyorum, Gece yarılarıma.. Ne güneşi istiyorum, Karanlığıma.. Çok değil Birtanem, Sadece seni istiyorum, Yalnızlığıma..

  Sesini özlemişken suskun kalbim, Hala git diyorsun bana Bırak diyorsun beni hayatımla Başbaşa, Peki Sen Böyle istiyorsun ya Ben Ne yapayım ölümün Soğuk Kucağında?
 4. Serap Yaman
  Timin Cadısı
  Güneş battığı içinmi akşam oluyor yoksa yalnız kaldığımız andamı.

+ Yorum Gönder


ayrılık ve yalnızlık sözleri