+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Özlem Sözleri Forumunda kurak sevdalara uzak olsun bizim aşkımız Konusunu Okuyorsunuz..
 1. sevincbasar
  Yeni Üye

  kurak sevdalara uzak olsun bizim aşkımız
  kurak sevdalara uzak olsun bizim aşkımız
  Kurak sevdalara uzak olsun bizim aşkımız ne dersin? Bizimle filizlenen ve hiç solmayan bir fidan olsun.Ne kadar beslersek o kadar büyüsün bizimle.
  İhanet tuzağına hiç düşmesin bizim aşkımız.Aldatmanın adının bile anılmadığı bir cumhuriyete dönüşsün.Bütün günahlardan bağımsız.bütün yasaklardan arınmış olsun.
  Birbirimize sunuluşumuz süzüp alsın geçmişteki yorgunluğumuzu.Yorulacaksak kendimizi sevmelerimizden yorulalım.Bizi bizden ayıran ne varsa hepsini bir kenara atalım.Unutalım dünü de yarını da sadece bu günü yaşayalım.
  Yaşama muzipçe göz kırpıp,hüznü soytarılığımızla boğalım.Bacak kadar çocuk olalım,boyumuzu aşsın sevişmelerimiz.Tenimizin ateşi ikimizi de yaksın…
  Sadece bizi anlatsın sessiz kelimelerimiz.Kimse anlamasa da olur, biz anlayalım.Anlatacak çok şey var biliyorum.durmadan konusalım.Ya da…Susuşlarımızın sesi olsun aşkımız…
  Gez gez bitmez şehirler gibi büyüsün içimizdeki coğrafya.Her şehre ayrı bir türkü yakalım.Bir türküden diğerine atlayalım.Bitmeyecek şarkıların uslanmaz bestecileri olalım.
  Geçitsiz yollardan geçip utanmadan birde köprü kuralım düşman köylülere.Talan edip tüm sabahçı kahvelerini,tanrıya bağışlayalım aşkımızın adağını.Yolculuğumuza ortak alacaksak sevdalılardan seçelim.Her sevda bizim aşkımızın tanığı olsun. Her aşk, bizim sevdamıza hayran kalsın.Törelere inat tel tel çözelim sevdaya savaş açan düğümleri.
  Korktuğumuz zaman dönüşsüz gitmelerden,daha bir sıkı sarılalım birbirimize. Korku içimizi kemirsin; ama , yinede korkuya teslim olmayacağımızı ilan edelim dosta düşmana.Mevsimler değişsin,bir tufan kavursun ortalığı. Hiçbir rüzgarın, her daim hasrete inat yaşadığımız kavuşmamızı ayıramayacağını görsün herkes.
  Geceye adlar bulalım.Beğenmezsek değiştirip yenilerini koyalım. Her gece bizim olsun,her gece başka bir rüyada,yeni iklimlerin serüvenci ruhu olalım.
  Yenilmeyiz korkma, en büyük arenalarda en vahşi aslanlara karşı yüreğimizle savaşalım.Kan görmek için toplanan sevda fakirleri, aşkımızın cesaretiyle hayrete düşüp avuçları patlayıncaya kadar alkışlasınlar bizi.
  Birlikte ne üretirsek onu paylaşırız unutma.durma o zaman benimle üretmek için yola çık.Seni yarı yolda bırakırsam namerdim.
  SEVDAMIZ YÜZYILLARA DESTAN OLSUN
  NE DERSİN???
 2. Elif
  Devamlı Üye

  İnsan önce sevdiğine güvenmeyi öğrenmelidir.Eğer güvenmezse ileride ne duyarsa duysun hemen inanır ve bunun sunucunda istenmeyen bir durum ortaya çıkar.Onun için önce sevdiğine inanmalı ve güvenmelidir.
+ Yorum Gönder


kurak sevdalara uzak olsun bizim aşkımız,  bizim aşkımız sözleri,  Kurak sevdalara