+ Yorum Gönder
Güzel Sözler-Yazılar ve Özlü Sözler Forumunda Sevgililer ile ilgili sözler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Sevgililer ile ilgili sözler
  Sevgililer ile ilgili sözler

  » Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum

  » Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

  » Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca asık olup seni düşündüm Sevgililer günün kutlu olsun!

  » Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım. Sevgililer günün kutlu olsun

  » O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

  » Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.

  » Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

  » Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

  » Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!

  » Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakin olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakin olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

  » Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yanı hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun! 2. Ezlem
  Üye

  Gençlik yıllarında herkesin başına gelen şey aşık olmaktır.Aşk ve sevgi yan yana yürüyen kardeş gibidirler.Sevgililer el ele tutuşup deniz kenarında oturdukları vakit onlarda ne gam vardır nede tasa.
+ Yorum Gönder