+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve PC Oyunları Forumunda Zuma Deluxe Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Reloladed
  Devamlı Üye

  Zuma Deluxe
  Zuma Deluxe

  Çok zevkli bir oyun. Oyunda taşlar bir şerit üzerinde ilerliyo ve siz onları en az 3 tane yan yana getirerek patlatmaya çalışıyorsunuz. Çünkü Kuru kafa ağzını açıp bütün taşları yiyince hakkınız gidiyor. Yoksa durup dururken neden taşları patlatalım dimi.  Oyun hakkında biraz bilgi edinelim.
  Büyük Zuma tapınaklarında oynayacağınız eğlenceli ve dikkat edilmezse bağımlılık yapacak bir oyun Zuma Deluxe Oyunda amaç arka arkaya gelen renkli topları en az 3'lü gruplar halinde vurarak tüm topları bitirmek. Eğer topları vaktinde vuramazsanız ağzını büyük bir keyifle açan kötü tapınak koruyucusu 1 hakkınızı elinizden alıyor. Oyunda bölümleri geçtikçe değişik tapınaklar ve farklı oyun alanları açılıyor. Oyun esnasında yavaşlatıcı, bomba, zamanı durdurucu ve yardım lazeri gibi değişik özelliklerde toplarda size yardımcı olmak için sıraya girip sizi ziyaret ediyorlar.

  Oyunun grafikleri ve tapınakların çeşitliliği oyunu sıkılmadan oynayabilmeniz için güzel bir zemin hazırlamış. PopCap firmasının ustalığını hissettiğimiz grafik ve ses efektleri ise bizi tapınağın içindeymişiz gibi hissettirmeye yetiyor. Oyunun oynanışı ise gayet kolay. Fareyle oynanan oyunda kayıt seçeneği de mevcut.

  Şimdi kolları sıvayın ve bir anda sizi bağımlısı yapabilecek Zuma'nın büyüsüne kapılmaya hazır olun.

  Sanırım 8. levelden sonra oyunu satın almanızı istiyecek..


  Sürüm : 1.0
  Boyut : 5.49 Mb
  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
  Dil : Ingilizce
  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
  Üretici Firma : PopCap


  http://us.games1.yimg.com/download.games.yahoo.com/games/download/popcap/yahoo_zuma_tm1-1.exe


 2. Acil

  Zuma Deluxe isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder