+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve PC Oyunları Forumunda araba yarışı indir Need for Speed ProStreet Demo Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  araba yarışı indir Need for Speed ProStreet Demo
  Need for Speed ProStreet Demo

  Araba yarışı severler efsanevi Need for Speed serisinin son oyunu ProStreet'in demosu yayımlandı. Bir çok yenilik ve bir çok görsel efekt de oyunda artık mevcut. Ve bu sayede oyun artık daha da gerçekçi görüntülere sahip. Demo versiyonunda bir BMW M3 kullanma imkanı sunuluyor. Ve sadece bir yarış oynama imkanı sunuluyor. Oyunu oynamak arabayı yolda tutmak oldukça z. Ve kazalar oldukça gerçekçi. Yoldan çıktığınız anda takla atma tehlikesi ile karşı karşıya kalınabiliyor. Ve taklalarda arabanın tüm parçaları dağılabiliyor. Bu sayede yarışa devam etmek bir hayal olarak kalıyor.
  Oyunun grafik motoru oldukça iyi. Bu sebeple ekran kartı ve işlemcinizin çok iyi olması gerekiyor.

  Oyun hakkında anlatılacak çok fazla bir şey yok. Serinin en son çıkan oyunu ve oldukça tatmin edici özelliklere ve yeniliklere sahip. Bir kaç ekran görüntüsü ve video ile daha iyi izlenimler elde edebilirsiniz. Ekran görüntüleri bölümünden bir kaç oyun görüntüsüne ulaşabilirsiniz

  Yapımcı: EA Games
  Lisans: Deneme Sürümü Demo
  Dil: İngilizce

  http://largedownloads.ea.com/pub/demos/NFS/prostreet/nfsps_pcdemo.exe 2. Sultan
  Devamlı Üye

  Araba yarışı drift sevenler için çok güzel bir oyundur.Araba tutkunları yarışlarda güzel bir skor sonrası yeni bir araba seçip daha fazla hız yapabilirsiniz.
+ Yorum Gönder