+ Yorum Gönder
Peygamberlerimiz – Siyer ve Peygamberler Forumunda Hz. Fatıma’nın ziyaret namesindeki zikrolan künyeleri nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Hz. Fatıma’nın ziyaret namesindeki zikrolan künyeleri nedir
  Hz. Fatıma’nın ziyaret namesindeki zikrolan künyeleri nedir?

  C. 2- Ümm'ül- Hasaneyn, Ümm-ü Ebiha, Ümm'ül- Eimme, Ümm'ül- Muminin, Ümm'ül- Muhsin.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Hazreti Fatma Hazreti Muhammed’in ilk eşi Hatice bint Hüveylid’den olan kızıdır. Muhammed’in soyu, Fatıma ve eşi Ali bin Ebu Talib’in çocukları yoluyla devam etmiştir, çünkü Muhammed’in vefatından sonra hayatta kalan tek çocuğu Fatıma’dır. Sünni inanışına göre 606, Şîʿa'ya göre 614 yılında Mekke'de dünyaya gelmiştir. 632 yılında, Medine'de babasının vefatından 6 ay sonra vefat etmiştir.
 3. Ziyaretçi
  o ALLAH'IN C.C HUCCETİ VELİ VE MASUM KULUDUR. ALLAH C.C DÜNYA VE AHİRET O 11 İMAM'IN a.s ANASININ ŞEFAATINI DUASINI BİZE NASİP EYLESİN.
  Yusuf u Zehra Hz Bakiyetullah İmam Mehdi'nin A.F Zuhurunu Acil eylesin ve Ehlibeyt a.s Düşmanlarına Kıyamete denk Lanet eylesin.
  Amin Ya Rabbelalemin
  72 ŞÜHEDAYA SALAVAT
 4. Nesrin
  Devamlı Üye
  Hareti fatma hazreti muhammedin kızı ve hazreti alinin eşidir. ayrıca hazreti hasan ve hazreti hüseyinin annesidir. hazreti fatıma nın ziyaret namesindeki zikrolan künyeler şunlar; ümmül hasaneyn , ümmü ebiha , ümmül eimme , ümmül müminin , ümmül muhsindir.

+ Yorum Gönder