+ Yorum Gönder
Savunma Birimleri ve Polis Teşkilatı Forumunda Manisa'da 25 Polise Sertifika Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Manisa'da 25 Polise Sertifika
  Manisa'da 25 Polise Sertifika

  Manisa'da 25 Polise Sertifika Hakkında Bilgi  2008-03-08 16:55 Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nde Organizesi Ankara Asayiş Daire Başkanlığı, Planlanması Manisa İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan, 03.07. Mart 2008 tarihleri arasında gerçekleştirilen "Polis Savunma Taktikleri Temel Eğitim Kursu" başarıyla tamamlandı.
  Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nde Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Büro Amiri olarak görev yapan ve Kurs Eğitmenliği görevini yürüten Başkomiser İlker Yüksel, tarafından verilen 5 günlük " Polis Savunma Taktikleri Temel Eğitim Kursu" tamamlandı.

  Turgutlu Polis Evi Lokalinde düzenlenen Sertifika törenine İlçe Emniyet Müdürü Nezim Gezer, Emniyet Amirleri Hasan Dedebaş, Bilge Ünal, Başkomiserler Ali Kemal Arda, İlker Yüksel, Komiserler İsmail Kenar, Bünyamin Sekmen, Mehmet Özkan, İbrahim Özesmer, Yusuf Özenç, Sibel Ertan ve çok sayıda Emniyet Mensubu katıldı.

  Düzenlenen Sertifika töreni öncesinde kısa bir konuşma yapan İlçe Emniyet Müdürü Nesim Gezer; " Katılmış olduğunuz Kurs'ta edindiğim izlenimler beni oldukça memnun etti. Başta Kurs Eğitmenimiz Başkomiser İlker Yüksel olmak üzere hepinizi tebrik ediyorum." Dedi daha sonra Kurs'a 5'i Ahmetli İlçe Emniyet Amirliği'nden, 20'si Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğünden olmak üzere çeşitli birimlerden toplam 25 Emniyet personeline, Turgutlu Polis Evi Lokalinde Baklava ve Meşrubat ikramlarında bulunuldu.

  Ardından İlçe Emniyet Müdürü Nesim Gezer, Kurs Eğitmeni Başkomiser İlker Yüksel'e göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı bir buket çiçek takdim etti. Son olarak ta sırasıyla kurs a katılan 25 Polis Memuruna Manisa İl Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve İl Emniyet Müdürü Adem Aydemir'in İmzası bulunan Sertifikalar İlçe Emniyet Müdürü Nezim Gezer tarafından verilmesinden sonra program son buldu
 2. Acil

  Manisa'da 25 Polise Sertifika isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder