+ Yorum Gönder
Savunma Birimleri ve Polis Teşkilatı Forumunda Sincan ilçe emniyet müdürü kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Sincan ilçe emniyet müdürü kimdir
  Kısaca sincan ilçe emniyet müdürü kimdir 2. Ebru
  Devamlı Üye

  Sincan ilçe emniyet müdürü kimdir

  KISACA SİNCAN İLÇESİ EMNİYET MÜDÜRÜ


  Emniyet Genel Müdürlüğü, emniyet müdürü ve amiri rütbesindeki personelin 2013 yılı atama ve terfi işlemlerini tamamladı. 2013 yılı genel atama döneminde 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf emniyet müdürü ve emniyet amiri rütbesinde toplam 3 bin 242 personelin durumları incelenerek, atama ve terfi işlemleri gerçekleştirildi.

  Bu çerçevede, Ankara Emniyet Müdürlüğü’nde de görev değişimi oldu. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, İstihbarat, Güvenlik Şube, Özel Harekat, Çevik Kuvvet başta olmak üzere çeşitli birimlerdeki toplam 98 müdür ve amirin görev yerleri değişti. Sincan İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Özkan, Personel Şube Müdürlüğü’nde görevlendirildi. Sincan Emniyet Müdürlüğü’ne ise Terörle Mücadele Şube Müdür Yardımcısı Zafer Köksal atandı.

  Yeni İlçe Emniyet Müdürü Zafer Köksal, “Sincan, görev yapmayı arzu ettiğim ve sevdiğim bir ilçemiz. Verilen görevi ekip arkadaşlarımla birlikte layıkıyla yapmaya çalışacağım. Görevde kaldığım sürece yapmayı planladığım güzel çalışmalar ve projeler var. Sincan, bir çok ilden daha büyük, bu yüzden sorumluluğu da fazla, dolayısıyla kendi adıma da tecrübe anlamında katkı sağlayacağını düşünüyorum. Sincan halkının huzur ve güvenliği için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

+ Yorum Gönder