+ Yorum Gönder
Savunma Birimleri ve Polis Teşkilatı Forumunda Kağıthane ilçe emniyet müdürü kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Kağıthane ilçe emniyet müdürü kimdir
  Kısaca kağıthane ilçe emniyet müdürü kimdir 2. Ebru
  Devamlı Üye

  Kağıthane ilçe emniyet müdürü kimdir

  KISACA KAĞITHANE İLÇESİ EMNİYET MÜDÜRÜ


  Emniyet Müdürlüğü Bahçesinde yapılan "Araç Teslim Töreni"ne Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ve İlçe Kaymakamı A. Akın Varıcıer de katıldı.
  12 Nisan Perşembe günü Saat 15:30 da Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde düzenlenen törene İlçe Kaymakamı A. Akın Varıcıer, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Sedat Selimay, Kağıthane İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Akçal, Sarıyer Emniyet Müdürü Ramazan Emekli, Şişli Emniyet Müdürü Hacı Mehmet Aslancan, Kağıthane İlçe Müftüsü Ahmet Yayla, İlçe Mülki Amirleri, Muhtarlar, ODA Başkanları, STK Temsilcileri ve İş Adamları da katıldı.

  İş Adamlarımızın ve Hayırsever Kuruluşlarımızın katkı ve destekleriyle alınan yeni araçlar, İlçemizde emniyet ve asayişin sağlanmasında kullanılmak üzere Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğüne törenle teslim edildi.

  Açılış konuşmasını yapan Kağıthane İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Akçal, güvenlik noktasında Kağıthane'nin diğer ilçelere göre büyük aşama kaydettiğini söyleyerek, bu başarıda İlçede bulunan diğer birimlerle koordineli ve organizeli çalışmanın önemli payı olduğunu dile getirdi. Kağıthane Belediyesinin emniyetin sağlanmasında destek ve katkılarının önemini vurgulayan Hakkı Akçal, Başkan Fazlı Kılıç'a ve Hayırsever İş Adamlarımıza teşekkür etti.

+ Yorum Gönder