+ Yorum Gönder
Bilgisayar ve Program Arşivi Forumunda SpeedBit Video Accelerator -Video İndirmeyi ve İzlemeyi Hızlandırma Programı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. DR.MATRİX
  Devamlı Üye

  SpeedBit Video Accelerator -Video İndirmeyi ve İzlemeyi Hızlandırma Programı
  Speedbit Video Accelerator 2.2.4.9 Beta Download - Ücretsiz Video Hızlandırma Programı İndir


  YouTube'daki videolar bilgisayarınıza çok hızlı bir şekilde yükleniyor. Video izlerken olan takılmalari oldukça azaltıyor. Aslında bu takılmalara neden olan yavaş bağlantı hızlarından kaynaklanan Buffer sorunu. İşte Speedbit Video Accelerator bu sorunu çözüyor.


  SpeedBit Video Accelerator.png


  Normalde indirme işlemi tek bir bağlantı ile yapılırken Speedbit Video Accelerator sunucu ile birkaç bağlantı kurarak videolarınızı daha hızlı indirmenize olanak tanıyor. Ayrıca Speedbit Video Accelerator buna ek olarak arama özelliği ile dikkat çekiyor. YouTube gibi birçok sitede anında video arama yapmanıza olanak sağlıyor.  Speedbit Video Accelerator 'un dikkat çeken güzel bir özelliği ise en son izlenen 10 videoyu hafızasında tutabilmesi. Artık bundan sonra sıra YouTube ve benzeri sitelerden video indirmeye geliyor.


  Dosya Boyutu: 1,40 MB
  Lisans: Ücretsiz
  Dil: İngilizce
  Platform: Windows 2000/2003/XP/Vista
  Uninstall Seçeneği? Evet
  Üretici Firma : SpeedBit Ltd.

  http://download.speedbit.com/va21beta.exe 2. AGMEHMET
  Administrator

  SpeedBit Video Accelerator

  İnternet üzerinden video izlerken, videoların yüklenme süreleri uzun sürüyor, kesintiler oluşuyor ise bu program yaşadığınız sorunları en aza indirecek şekilde ayarlamaktadır.

  İnternette video izleme keyfinizi arttıracaktır.

  Programın desteklediği video siteleri:
  YouTube, MySpace, Metacafe, Dailymotion, Facebook, iTunes (Premium), 5min, Reuters, Phtobucket, Tudou, Bebo, Break, ESPN, CNET TV, AOL, CNN, Discovery 'in de aralarında bulunduğu toplam 60 video görüntü sitesi ile uyumlu çalışmaktadır.

  Editör Notu: İnternet bağlantı hızınız, bağlantıda yaşanan problemler, aynı ağa bağlanan kişi sayısı gibi etkenlerden dolayı programın etkisi azalabilir. Lütfen bu hususları unutmayınız!!

  Sürüm : 2.2 Boyut : 1.42 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware) Dil : Ingilizce İşletim Sistemi : Windows (Tümü) Üretici Firma : SpeedBit Ltd.

  http://download.speedbit.com/va220.exe
+ Yorum Gönder