+ Yorum Gönder
Bilgisayar ve Program Arşivi Forumunda Odesa Klasör Kilidi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Odesa Klasör Kilidi
  222205cantaysp41.jpg
  Odesa Klasör Kilidi

  Önemli dosyalarınızı güvenle kilitleyebileceğiniz, şifreleme yazılımıdır.
  Program açılışta sizden program şifresini istemekte ve o şifre ile programı açabilmektesiniz.Programı açtıktan sonra yukarıdaki konsol ağacından istediğiniz sürücüyü ve klasörü seçtikten sonra yan taraftan da klasörün nereye yönlendirileceğini seçip ‘Kilitle’ butonuna basmanız yeterlidir.
  Kilidi açmak için ise kilitli olan klasörün üzerine gelip, yeşil renkteki ‘Kilidi aç’ butonuna tıklamanız gerekmektedir.

  Şifre alanına harf ve sayının yanı sıra parantez gibi özel karakterler, boşluk koyma ya da şifre koymama gibi olanaklara sahipsiniz.
  Şifrenizi daha sonra değiştirmek isterseniz, üst menüde ayarlar bölümüne tıklamanız ve oradan parolayı değiştir butonunu tıklamanız yeterlidir.
  Kilitlenecek klasör seçildikten sonra sağ taraftaki “Kilitlenecek klasör nereye yönlendirilsin?” bölümünde seçim yapılmadığı takdirde kilitle butonu gri kalacak ve aktif olmayacaktır. Buradan bir alanı seçtikten sonra ‘Kilitle’ butonu kırmızı ve aktif olur, böylece kilitleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz

  Kendi web sitesindende indirebilirsiniz

  http://www.odesayazilim.com/kilit.html

  Ücretsizdir

  Direk yükleme

  http://www.odesayazilim.com/Download/klasorkilidi.rar 2. junior.$eytan
  Yeni Üye

  [ı]yaaa ben bu programı indirmeye çalştm ama olmadı :s
  resımdekı gibi bi pencereylede karsılasamadım..yrdmcı olurmusnz..[/ı]

 3. AGMEHMET
  Administrator
  Odesa Klasör Kilidi

  Önemli dosyalarınızı güvenle kilitleyebileceğiniz, şifreleme yazılımıdır.

  Program açılışta sizden program şifresini istemekte ve o şifre ile programı açabilmektesiniz. Programı açtıktan sonra yukarıdaki konsol ağacından istediğiniz sürücüyü ve klasörü seçtikten sonra yan taraftan da klasörün nereye yönlendirileceğini seçip 'Kilitle' butonuna basmanız yeterlidir.

  Kilidi açmak için ise kilitli olan klasörün üzerine gelip, yeşil renkteki 'Kilidi aç' butonuna tıklamanız gerekmektedir.

  Şifre alanına harf ve sayının yanı sıra parantez gibi özel karakterler, boşluk koyma ya da şifre koymama gibi olanaklara sahipsiniz.

  Şifrenizi daha sonra değiştirmek isterseniz, üst menüde ayarlar bölümüne tıklamanız ve oradan parolayı değiştir butonunu tıklamanız yeterlidir.

  Kilitlenecek klasör seçildikten sonra sağ taraftaki "Kilitlenecek klasör nereye yönlendirilsin?" bölümünde seçim yapılmadığı takdirde kilitle butonu gri kalacak ve aktif olmayacaktır. Buradan bir alanı seçtikten sonra 'Kilitle' butonu kırmızı ve aktif olur, böylece kilitleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Program küçük boyutuna rağmen kullanışlı bir arayüze sahiptir.

  Ayrıca programın ücretsiz ve Türkçe oluşu da kullanıcılar için büyük avantaj sağlıyor.

  İnnDir.com Uyarısı :
  Program hakkında gelen yorumlarda programı kurup kullanan kişilerin oldukça fazla sayıda şikayet yorumu yazması üzerine; Üretici firma yetkilileri irtibata geçilerek yorumlarda belirtilen şikayetlerin sebebi soruldu ve gelen olumsuz yorumların programın herhangi bir hatasından kaynaklanmadığı, kullanıcı ve/veya kullanılan işletim sistemi taraflı sorunlardan kaynaklandığı öğrenildi, bu sebeple de programı kullanacak kişilerin yapılan olumsuz yorumlardan etkilenip üretici firmaya yanlış yorumlar sebebiyle haksızlık yapılmasını engellemek için bu açıklama yazılma gereği duyulmuştur.

  Yukarıdaki Uyarı Hakkında Üreticinin Tavsiyesi :
  Programı kurduğunuzda ana pencerede çıkan "Ayarlar" menüsü altındaki "Yardım" kısmına girdiğinizde göreceğiniz detaylı kullanım kılavuzu ve yardım metnini iyice okuduktan sonra programı belirtilen uyarılar doğrultusunda DİKKATLİ kullanılmasıdır.

  Programın İçerisindeki Yardım ve Kullanım Metni Aşağıdadır :
  Odesa yazılım klasör kilidi programının kullanımı çok basittir, program 3 bölümden oluşur, 'parola ekranı, kilitleme ve parola merkezi'.
  Programı ilk çalıştırdığınızda karşınıza gelen parola ekranı sizden, Odesa Klasör Kilidinin açılması ve klasörlerin muhafazası için belirleyeceğiniz parolayı ister.
  Siyah ekrana parolanızı yazar, sonra parolayı doğrula yazan tuşa basarak kilitleme merkezine erişirsiniz.
  Kilitleme merkezinde kilitlemek istediğiniz klasörü sürücü listesinden ve onun altında bulunan klasör listesinden seçerek, sürücü listesinin hemen yanında bulunan 'kilitlenen klasör nereye yönlendirilsin? Adlı yazının altında' bulunan seçeneklerden birini seçip (örnek. bilgisayarım gibi), aşağıda solda bulunan kilitle tuşuna basarak özel klasörünüzü güvenle kilitlemiş olursunuz!
  Odesa Klasör Kilidi diğer klasör kilit programlarından farklı olarak kilitlediği klasörü 'bilgisayarım' gibi 'ağ bağlantıları' gibi yerlere yönlendirerek bilgisayarınızı kullanan birine bir şeyler sakladığınızı anlatmaz, bu yüzden diğer programlardan daha güvenli ve tercih sebebidir.
  Kilit açma işlemi ise, kilitli olan klasörün listeden seçilerek, aşağı ortada bulunan kilit aç tuşuna basılarak yapılır.

  Aşağıda Odesa Klasör Kilidi ile ilgili bazı ipuçlarını göreceksiniz :
  1.ayarlar/parola değiştir kısmından şifrenizi değiştirebilirsiniz!
  2.kilitlenecek klasörü seçmek için iki kere tıklayınız!
  3.kilitlenecek klasörün yönlenmesi için mutlaka seçim yapınız!
  4.şifrenizi hafızanızda iyi saklayınız, Odesa Klasör Kilidi kırılamaz!
  5.parola değiştirme kısmını boş bırakırsanız, parola sıfırlanmış olur!
  6.program size yinede şifre sorar enter a basıp geçiniz!
  7.programın gelişmesi açısından hatalarını mutlaka sitemizdeki iletişim formundan bize bildiriniz!

  Üretici firma ile bu adresten irtibata geçebilirsiniz ve en kısa sürede sorunuzun cevaplandırılacağından emin olabilirsiniz.
  Saygı kuralları çerçevesinde yorum, görüş, eleştiri ve sorularını yazmaktan çekinmeyin, mutlaka cevabını alırsınız.


  Sürüm : 1.8 Boyut : 269 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware) Dil : Türkçe İşletim Sistemi : Windows (Tümü) Üretici Firma : Odesa Yazılım
  http://www.odesayazilim.com/Download/klasorkilidi.rar
+ Yorum Gönder


odesa yazılım klasör kilidi 1.8(kilitleme merkezi) tam indir