+ Yorum Gönder
Bilgisayar ve Program Arşivi Forumunda WhatsApp Messenger Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Halit
  Özel Üye

  WhatsApp Messenger
  WhatsApp Messenger Nedir?
  watsapp.jpg
  İşte bu uygula en gözde olanlardandır. Çünkü telefonun İPhone olması gerekmiyor. Üstelik ilk kayıt olduğunuz zaman da bir yıla kadar ücretsiz sahip olabilirsiniz. Bir yıldan sonra belli bir ücret ödemeniz gerekmektedir.
  Bu uygulama ile ücretsiz olarak mobil internet veya sabit bir kablosuz internet ağına bağlanarak mesajlaşabilirsiniz. Bunun dışında fotoğraf, video, ses dosyası ve kartvizit paylaşabilir, konumunuzu arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Oldukça popüler olan bu uygulamayı sadece Android’de değil, iPhone, Blackberry, Windows Mobile ve Nokia cihazlarınızda da kullanabilirsiniz. Bu şekilde birçok platformda olması ve tüm kullanıcıları tek uygulama altında toplaması WhatsApp’ı en gözde mesajlaşma aracı yapıyor.
  Yalnız ücretsiz süreniz bittikten sonra uygulamayı silip tekrar bedava olsun diye indirirseniz yararlanamazsınız. 2. Emine
  Devamlı Üye

  WhatsApp Messenger çıktığından bu yana bir sürü kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. En güzel yanı uygulamayı kullanmak için telefonunuzun android olması yeterli. Bu uygulama ile rehberinizde kayıtlı olanlarla mesajlaşabilir, video gönderebilir. Bu uygulamayı 12 ay boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. 12 aydan sonrada çok az bir fiyatla devam edebilirsiniz.
+ Yorum Gönder