+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Program Sorunları Forumunda Fotoğraflarım açılmıyor yardım lütfenn Konusunu Okuyorsunuz..
 1. nhl753
  Yeni Üye

  Fotoğraflarım açılmıyor yardım lütfenn
  Merhaba arkadaşlar, ben fotoğraflarımı flasha atmıştım sorunsuz açılıyordu ama bir gün durup dururken barı fotoğraflarım açılmadı başka pclerdede açılmadı. 2 ayrı virüs programıyla (avast,mcafree)pcyi ve flashı taradm bi sorun çıkmadı. 1 kaç gün sonra da flashım açılmadı pc görüyor ama biçimlendir diyor tamam diyorum biçimlendirme tamamlanamadı diyor. Bu arada pc ve flash da yeni. Uf ne yapabilirim lütfen yardımcı olur musunuz bu 2 konuda da..Teşekkürler şimdiden. 2. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Fotoğraflarınızın açılmama sebepleri


  Merhaba, Başarı olmamış bile biçimlendirmeye kalkmışsanız verileriniz büyük ihtimalle kaybettiniz, geri getirmeniz çok zor bence..

  Yinede bir program önereyim.. bu programı denemedim ama açıklamalara bakılırsa yararı olabilir..  Smart FLASH Recovery 3.3

  Smart Flash Recovery, FAT 16/32 dosya sistemlerini destekleyen bir veri kurtarma yazılımıdır. Bu yazılım ile tüm taşıma aygıtlarındaki - flash sürücüler, USB sürücüler, dijital kameralar, taşınabilir bellekler, PC kartları, multimedia kartları vs. - verileri kurtarmanız mümkün olmaktadır.

  Smart Flash Recovery tüm silinmiş dosyaları kurtarabilir, yani Word, Excel dosyalarınız, resimleriniz, mp3 ve zip dosyalarınız, hatta kaybolmuş disk bölümlerinizi bile!


  http://www.smartpctools.com/files/flashrecovery.exe

+ Yorum Gönder


fotoğraflarım açılmıyor