+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Program Sorunları Forumunda 2012 Google Chrome Flash Player Sorunu Hatası Çözme Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  2012 Google Chrome Flash Player Sorunu Hatası Çözme

  2012 Google Chrome Flash Player sorun ve çözümü


  Google Chrome Flash Player hatasını nasıl çözebilirim yardım eder misiniz?

  Google Chrome Flash Player Güncelleme sorunu yaşanıyor fakat Artık Chrome içinde flash player standart olarak var Güncelleme olduğunda otomatik olarak güncellenir sizin bir şey yapmanıza gerek yok

  Adobe Flash, Google Chrome ile doğrudan entegre edilmiş ve varsayılan olarak etkinleştirilmiştir Adobe Flash için sunulan güncellemeler de otomatik olarak Chrome’un sistem güncellemelerine dahil edilir.

  Not: Adobe Flash’ı daha önce ayrıca yüklediyseniz, eklenti için listelenen iki dosya görürsünüz Her ikisi de etkinse, Chrome ile birlikte olan sürüm kullanılır Adobe Flash’ın belirli bir sürümünü etkinleştirmek için sayfanın sağ üst köşesindeki Ayrıntılar’ı tıklayın Daha sonra, etkinleştirmek istediğiniz Adobe Flash sürümü için Etkinleştir bağlantısını tıklayın.

 2. Gamze
  Devamlı Üye

  Otomatik güncellemeler sayesinde güncellemeleri bulup kendimiz yapmıyoruz.Bir programın güncellemesi yani yeni bir dürümü olduğunda kendisi direkt olarak kendini güncelleniyor.
+ Yorum Gönder


adobe flash player etkinleştirme,  chrome flash player etkinleştirme,  chrome adobe flash player etkinleştirme,  flash player etkinleştirme,  chromeda flash player etkinleştirme,  google chrome flash player etkinleştirme