+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Saç Modelleri Forumunda Yandan Kuyruklu Saç Modeli Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Yandan Kuyruklu Saç Modeli
  Yandan Kuyruklu Saç Modeli


  Yandan Kuyruklu Saç Modeli.jpg  1. Hacimlendir: Saçlar daha az temiz olursa bu model daha güzel olabilir. Hafif kirli saça pudra döküp bu hacimi elde edebilrsiniz.

  2. Aşağıdan topla: Saça modern hava vermek için boynunuza yakın ve omuza doğal bir şekilde düşücek kadar yandan toplayın.

  3. Perçemlere fön: Uzun olan perçemlerinize at kuyruğunuzun ters tarafına doğru fön çekip, daha bir romantik hava katabilirsiniz. At kuyruğunun uçlarını ellerinizle lüle lüle yapabilirsiniz.

  4. Lastiği gizle: Bu güzel modeli saatlerce uğraşmış havasını verdiren önemli nokta, at kuyruğunuzdan ufak bir parçayı lastiğin etrafına dolayıp firkite ile sıkıştırın! 2. Fatma
  Administrator

  Saçı daha iyi gösteren belli saç kesimleri vardır ama önce iyi saçın ne olduğunu anlamak gerekir. En pahalı şampuanlar bile saçlarınızı sıkça yıkıyorsanız kurumasına neden olur. Sonbahar ve ilkbahar aylarında bu dökülmeler anormal şekildeartabilir. Kış aylarında soğuk kuru hava nedeniyle kuruyan, yıpranan saclar,baharın gelişiyle değişen etkenlerle dökülmeye başlar.
+ Yorum Gönder


mükemmel saç modelleri