+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Saç Modelleri Forumunda Lavanta yağı saça nasıl uygulanır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Lavanta yağı saça nasıl uygulanır
  Lavanta Yağının Saça faydaları


  Lavanta yağı saça nasıl uygulanır.jpgLavanta yağı saça nasıl uygulanır7.jpg
  Hazırladığınız karışımı tüm saç derinize sürmeden önce küçük bir bölgeye sürerek cildinizin alerjik tepki verip vermediğini görmelisiniz. Eğer bir sorun yoksa her akşam yağı parmak uçlarınızla masaj yaparak dökülmenin çok olduğu bölgelerden başlayarak tüm kafa derinize sürün ve başınıza havlu sararak 5-10 dakika kadar bekletin. Eğer lavanta yağının fazla geldiğini düşünürseniz karışıma biraz daha üzüm çekirdeği yağı katarak inceltebilirsiniz.

  Lavanta yağının faydalarını görebilmek için bu uygulamayı 5-6 ay boyunca her akşam tekrarlayın. Hamilelik ve emzirme döneminde lavanta yağı kullanılmamalıdır.

  Lavanta yağının diğer faydaları arasında antiseptik özelliği ile yanık ve kesik tedavisinde, kas ağrılarını ve baş ağrısını hafifletmede ve romatizma ağrıları için kullanılmasını sayabiliriz. 2. Emine4747
  Devamlı Üye

  Saçların güçlenmesini, saç dökülmesini, saç derisinin yağlanmasını önler. Lavanta yağı saç derinizin bütün sorunlarına çözümdür. Lavanta genelde araştırıldığı gibi hem strese, hem uykusuzluğa hemde sinirleri yatıştırır.
+ Yorum Gönder