+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Saç Modelleri Forumunda Brezilya fönü saçı yıpratır mı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Brezilya fönü saçı yıpratır mı
  brezilya fönü saçı yıpratır mı


  Brezilya fönü saçı yıpratır mı.jpg
  Brezilya fönü (kalıcı fön) en son çıkan teknolojiyle saçınıza keratin yüklenmesidir. Bildiğiniz gibi saç moleküleri keratinden oluşmaktadır. Saçınızdaki keratin eksikliği saçı mat kabarık yıpranmış olarak göstermektedir. Brezilya fönü olarak bildiğimiz düzleştirme işleminde saçımıza keratin yükleyerekten hem sağlıklı hem de düz kalmasını sağlar.

  Piyasada değişik markalarda keratin yüklemeleri bulunmaktadır. Önemli olan bunların içerisinde en sağlıklı ve doğal olanını bulunmasıdır. Biz Paris Kuaför olarak araştırmalarımız sonucu ABD menşeili GLOBAL KERATİN JUVEXIN’i tercih ettik. ABD’de bile 1000’e yakın keratin üreten firma olmasına rağmen sadece 10-15 tanesi doğal yöntemlerle keratin üretmektedir.

  Global Keratin’de 3 adet ürün olmakta 1 nolu ürün sadece bakım amaçlı (saça botoks) 2 nolu ürün yıpranmış açılmış çok boyanmış saçların bakım ve düzleştirme için kullanılmaktadır. 3 nolu ürün ise kalın telli çok kıvırcık sert saçlar için düzleştirme işleminden kullanılmaktadır. 2. Gamze
  Devamlı Üye

  brezilya fönü sacı yıpratmaz hatta saçı besler.Saça uygulanan keratin saçı besliyor.Tabi dikkat edilmesi gereken tek şey brezilya fönünde kullanılacak olan ürünlerin kaliteli olası ve uygulayacak kişinin bu işlemin eğitimini almasıdır.
+ Yorum Gönder


brezilya fönü saçı yıpratır mı,  brezilya fonu saci yipratirmi