+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Sağlık - Genel Konular Forumunda Ender Saraç Saç Bakım Maskesi Tarifi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Ender Saraç Saç Bakım Maskesi Tarifi
  Ender Saraç Saç Bakım Maskesi Tarifi
  Ender Saraç Saç Bakım Maskesi hakında önemli bilgiler


  Dr Ender Saraçtan dökülen saçlara, yıpranmış saçlara, deniz sebebiyle formunu kaybetmiş saçlar için mucize bir saç bakım önerisi :

  Malzemeleri:

  * 1/2 tatlı kaşığı susam yağı
  * 1/2 tatlı kaşığı tatlı badem yağı
  * 1/2 tatlı kaşığı hint yağı
  * 2 ampul E vitamini
  * 2 Ampul bepanthene ampul

  Hazırlanışı: Malzemelerin tamamını cam veya porselen bir kapta özel bir şekilde karıştırın. Eğer saçlarınız çok uzun ise malzeme ölçülerini iki katına çıkarabilirsiniz.

  Kullanım Şekli: Elde edilen solüsyonu avuç içleri ile saç diplerine masaj yaparak yedirin. Aşırı bastırmamaya özen gösterin. Ardından ılık veya sıcak bir havlu ile sarın .1-2 saat bekledikten sonra yumuşak bir şampuanla bir sefer yıkayın. Eğer saçlarınız çok dökülüyor ise haftada 2-3 kez, az dökülüyorsa bir kez uygulayabilirsiniz.

  Bitkisel Tedavi, Dr.Ender Saraç, Ender Saraç, Ender Saraç Bitkisel Saç Bakımı, Ender Saraç Bitkisel Tedaviler,Ender Saraç Bitkisel Yağlar, Ender Saraç Kür Tarifleri, Ender Saraç Kürleri, Ender Saraç Maske Tarifleri, Ender Saraç Maskeleri, Ender Saraç Saç Bakım Maskesi, Ender Saraç Saç Bakım Önerileri, Ender Saraç Saç Bakımı,Ender Saraç Saç Bakımı Hakkında Bilgi, Ender Saraç Saç Çıkarma, Ender Saraç Saç Dökülmesi, Ender Saraç Saç Dökülmesi İçin Formül, Ender Saraç Saç Dökülmesine Çare, Ender Saraç Saç Maskeleri, Ender Saraç Saç Uzatma,Ender Saraç Sağlık Önerileri, Ender Saraç Şifalı Bitkiler, Ender Saraç Tarifleri, Saç Bakım Maskeleri
 2. Ziyaretçi

  Saçlarım için neredeyse kullanmadığım hiç bir ürün kalmamıştı. uzun araştırmalar sonucu Restorex i buldum ve şuan kullanıyorum. Ekstra bakım, maske vs. yapmama gerek bile kalmıyor. Saçlarım çok daha sağlıklı, parlak. Sağlıklı olduğu içinde daha kolay uzuyor. Dökülmelerim de tamamen durdu. Çok memnunum.
+ Yorum Gönder