+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Sağlık - Genel Konular Forumunda Saçların hızlı uzaması için doğal yöntemler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Saçların hızlı uzaması için doğal yöntemler
  Saçların hızlı uzaması için gereken doğal yöntemler nelerdir ?

  150 gr. Sığır iliği
  100 gr. Hindistan cevizi tozu.
  Yapılışı: Sığır kemiği iliğini iyice haşladıktan sonra içerisine öğütülmüş hindistan cevizini karıştırın. Ilık olarak saç diplerinize friksiyon yaparak sürün. Bu karışımı haftada bir kere saçlarınıza uygulayın.
  Suna Dumankaya
  Bitkisel Saç Bakımı, Bitkisel Saç Bakımıları, Dr. Suna Dumankaya, Dr. Suna Dumankaya Sağlık Önerileri, Suna Dumankaya, Suna Dumankaya Bitkisel Saç Bakımı, Suna Dumankaya Bitkisel Saç Bakımı Tarifleri, Suna Dumankaya Bitkisel Saç Bakımıları, Suna Dumankaya Hızlı Saç Uzaması, Suna Dumankaya Saç Uzaması, Suna Dumankaya Saç Uzaması İçin, Suna Dumankaya Saç Uzatma, Suna Dumankaya Saç Uzatma Formülleri, Suna Dumankaya Saç Uzatma Formülü, Suna Dumankaya Saç Uzatma Kürü, Suna Dumankaya Saç Uzatmanın Yolları, Suna Dumankaya Saçların Çabuk Uzaması, Suna Dumankaya Sağlık Kürleri, Suna Dumankaya Sağlık ve Güzellik Kürleri, Suna Dumankaya Sağlık ve Güzellik Önerileri, Suna Dumankaya Şifalı Bitkiler, Suna Dumankaya Tarifleri
 2. Zarafet
  Üye

  Saçların hızlı uzaması ve dökülmemesi için öncelikle fön maşa düzleştirici gibi uygulamalardan uzak duralım yada daha az kullanalım. Ve son zamanlarda nerdeyse her yerde karşımıza çıkan argan yağı saç bakımı için oldukça faydalıdır. Ayrıca sarımsak kürüde saçlarınızın hızlı uzamasına yardımcı olur.
+ Yorum Gönder