+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Sağlık - Genel Konular Forumunda Herbalist Atabay GÜVELOĞLU Konusunu Okuyorsunuz..
 1. klav
  Test Deneme

  Herbalist Atabay GÜVELOĞLU

  Herbalist Atabay ilgili bilgi

  kendisini bitki bilimci, bitkisel ilaç araştırmanı,yazarı ve bitki özleri üreticisi" olarak tanımlayan ve yine kendi sitesindeki anlatımla da uzmanlığını dedesinden, ninesinden ve babasından şifalı otların çeşitli yararları ve kullanımı konularında aldığı bilgilere dayandıracak kadar safdilli bir umut taciri.:
  ."ümmin (immun demek istiyor) sistem yeterince uyarılır ve gerekli vitaminsel destek verilirse insan bünyesi her sağlık sorununun üstesinden gelecek şekilde yaratılmıştır. sağlıklı hücrelere zarar vermeden,uygun bitkisel maddeleri metabolizmaya yollamak yeterlidir. gerisini vücut kendisi halleder.bitki hücresinden insan hücresine yapılan bu biyolojik uyarılarla metabolizma, normal hücre yapısına sahip olmayan bu düşmanı kısa sürede tanıyarak ve buna karşı yeni antikorlar üreterek düşmanı tüketip yok eder. bitki özleri,hücre metabolizmasını uyararak onların bozulan çeşitli fizyolojik ödevlerini düzeltmektedirler. " sonucuna vararak çaresi olmayan hastalıklara deva ürettiğini iddia eden, kendisini galilea ve edisonla kıyaslayarak büyük! bir buluş yaptığını iddia eden, "işin maddi boyutu ikinci plandadır. hizmetinin devamı için elbette belli bir kar koyarak bitkisel ilaç satışı yapmak zorundadır. başka ülkelerdeki gibi bir araştırmacı olarak devletten büyük yardımlar da almamaktadır."  Hakkında Kısaca Yazılar

 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Herbalist Atabay GÜVELOĞLU şifalı bitkiler den anlayan ve bir çok insanın derdine deva bulmuş bir kişidir onun için ona özel bitki üreticisi de denilmiştir.
+ Yorum Gönder