+ Yorum Gönder
Tekerleme Fıkra ve Sarhoş - Sarışın Fıkraları Forumunda Sarışın ile Temel Trafik Polisi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mineli
  Devamlı Üye

  Sarışın ile Temel Trafik Polisi
  Sarışın ile Temel Trafik Polisi

  komik fıkralar komik sarışın fıkraları

  Trafik polisi Temel sarisin bir bayan sürücüyü durdurur ve ehliyetini sorar. Kadin çantasini kucagina alip aramaya baslar; ancak uzun süre geçmesine ragmen bir türlü aradigi seyi bulamaz.

  Temel beklemekten bunalir ve sabirsiz bir ifadeyle kadina söylenir:
  -"Hanimfendi, aradiginizi bulamadiginiz anlasiliyor. Üzerinde kendi resminizin oldugu seyi göstereceksiniz, acele edin lütfen."
  Kadin bu uyari üzerine telaslanir ve kisa bir süre sonra "hah buldum" diye sevinçle çiglik atip çantasindaki makyaj aynasini Temel'e uzatir.

  Temel aynayi ciddiyetle inceler ve kadina dönüp kibar bir ifadeyle konusur:
  -"Buyrun belgenizi hanimefendi. Özür dilerim, polis oldugunuzu söyleseydiniz durdurmazdim"
 2. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Sarışın Fıkraları Banu Alkan


  Afrodit eski model chevrolet marka otomobilini satmaya karar verir. Enyakın dostuna bu fikrini söyler. Yakın dostu Banu Alkana;- ''Banucuğum senin araban 200 bin kilometrede çok eskimiş kimse almaz'' demiş. Üzülen banu alkan ne yapacağım diye dostuna danışmış. Dostuda;- ''benim tanıdığım bir usta var git ona kilometreyi düşürsün''.banu alkan tamirhaneye gider. usta kilometreyi 10 bine düsürür. aradan bir hafta geçer. Arkadaşı banu alkana;- ''ne oldu hallettin'mi sattınmı'' demiş. banu alkanda;- ''yok ya vazgeçtim arabam daha 10 bin kilometrede satarmıyım hiç'' demiş
+ Yorum Gönder