+ Yorum Gönder
Tekerleme Fıkra ve Sarhoş - Sarışın Fıkraları Forumunda Sarışınlarla ilgili uzun fıkra Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Sarışınlarla ilgili uzun fıkra
  Sarışınlarla ilgili fıkra
  Sarişin bir afet intihar etme düşüncesiyle köprüye çıkmış. Tam intihar edecek yoldan cabriolet bir araç duruvermiş, içinden yakışıklı yurdum insani inmiş ve ellerini uzatmış: 'Hanimefendi neden ölesiniz ki istediğiniz yeni bir hayatsa tutun elimden. Ben makina mühendisiyim. Ve yarın gemiyle Amerika' ya gidiyorum. Dilerseniz sizi de kaçak olarak gemiye bindirebilirim.' demiş. Teklif çaresiz sarışının pek hoşuna gitmiş ve lüks arabaya binmiş ve uzaklaşmışlar.

  Ertesi gün adam sarışını gerçekten gizlice gemiye bindirmiş.

  Geceleride sarışına gizli gizli yemekler getirmeyi de ihmal etmemiş.

  Sarışında geceleri adamla birlikte olarak yapılan iyiliğin karşılıgını kendince ödüyormuş. Aradan bir iki ay geçmiş. Kaptan bir gün gemiyi kolaçan ederken bizim sarışını saklandığı yerde görmüş. 'Sende kimsin?' diye sormuş. Sarışın başından geçenleri kısaca anlatmış. Tam intihar edeceği zaman karşısına bu yakışıklı gencin çıktığını ve Amerikaya gidecek bir gemide Makina Mühendisi olduğnu ve kendisinide götürebileceğini söylemiş. İşte o hayatımı kurtaran yakışıklı personeliniz beni gemiye gizlice bindirdi.

  Bunca zaman gizlice yemek getirerek beni aç bırakmadı. Bende bunun karşılığında geceleri onunla birlikte oluyorum, demiş.

  Kaptan kahkahayla gülmeye başlamış ve demiş ki:
  'Kızım geceleri güzel vakit geçirdiğinize asla şüphem yok ama bu gebi Amerika'ya gitmez. Kadıköy - Eminönü vapuru bu"..
 2. Betul
  Devamlı Üye

  Günün birinde iki sarışın yan yana yürüyordu ve bu iki sarışınında yanında birer oğluları varmış. Bunlar akıl ile ilgili birbirlerine soru sormuşlar. Demişler ki bakalım kimin oğlu daha akıllı diye biri oğluna oğlum git bak annen evde mi demiş. Diğeri de oğluna oğlum git bana 0 TL ye son model araba al demiş. İkisi de ya anne sende telefon yok mu ara da bak ne beni yolluyorsun demiş.
+ Yorum Gönder