+ Yorum Gönder
Tarih Arşivi ve Savunma Birimleri Forumunda Şehadet Bahçesinin Peygamber Gülleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HaKHaN
  Özel Üye

  Şehadet Bahçesinin Peygamber Gülleri
  Şehadet Bahçesinin Peygamber Gülleri

  Ana ve Babasına Yazdığı Mektup  11 Eylül 2009, Cuma

  Sevgili anneciğim ve babacığım, sizler beni bu yaşa kadar büyüttünüz ve yetiştirdiniz. Benim sizlere karşı işlemiş olduğum hataları ve suçlarımı affedin. Hakkınızı helal edin.

  Ben sizlerin bir evladınız olarak, bugüne kadar Cenab-ı Hakkın ve Onun Resulünün, Yüce Peygamberimizin yolundan ayrılmadım. Alın yazımız böyle yazılmış. Kader ne ise onu çekeceğiz. Ben de kardeşim Haydar gibi bir an önce Allah'ın huzuruna çıkacağım.

  Eğer benim günahım varsa Cenab-ı Allah'ın huzurunda çekmeye hazırım. Yok, bir yanlışlık sonucu ölümüme karar verenler, idam edenler Allah'tan bulsunlar. Şunu hiç bir zaman unutmasınlar ki, Mustafa'lar ölür, Allah davası ölmez, milliyetçilik yaşar. Kellemi verdiğim bu yolun zaferi yakındır. Zafer her zaman Allah'a inananlarındır.

  Bunun için hiç üzülmeyin. Cenazemin arkasından ağlamayın, günahtır. Sizden ricam ağlamayın. Anne, sizlerle helalleşmek isterdim, fakat olmadı. Hakkım varsa, hepinize helal olsun, siz de helal edin.

  Son olarak, abime, yengeme, yiyenime, bacıma selam eder, haklarını helal etmelerini dilerim. Nişanlıma da selam eder, Cenab-ı Allah'ın mutlu bir yuva kurması-için ona yardımcı olmasını dilerim.

  Oğlunuz Mustafa


  Şehit Mustafa PEHLİVAOĞLU
 2. Acil

  Şehadet Bahçesinin Peygamber Gülleri isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder