+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Hücre Yenileyici Meyveler Neler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Hücre Yenileyici Meyveler Neler
  Hücre Yenileyici Meyveler Neler kısaca

  Sağlıklı beslenme konusunda fazlasıyla detaycı olan biri olarak bakın ne öğrendim arkadaşlar yediğimiz meyve ve sebzelerin nelere faydalı olduğunu az çok hepimiz biliriz peki Tükettiğimiz Meyvelerin hücre yenileyici olanları hangileri oldupu hakkında bir fikriniz varmı.İşte Hücre yenileyici özelliği olan bu meyveler.

  Dengeli ve Doğal beslenme eğer dikkat edilirse birçok sorunu ortadan kaldırdığını sakın unutmayın.Tüketilen her şeyin azı karar,çoğu ise zarardır bunu hepimiz biliyoruz.Bu yüzden tüketeceğimiz en sağlıklı besinlerin sağlığımız açısından tehdit unsuru olabilir.

  Hücreleri yenilemeyi çabuklaştıran süresini hızlandıran, cildi elastikiyet kazandıran, birçok vitamini ve mineraliiçlerinde fazlasıyla ihtiva eden meyveler neler hemen öğrenelim ne dersiniz. İşte hücre yenileyici özelliği olan meyvelerin isimleri; Üzüm Kivi,çilek,ahududu,kiraz,armut,erik,ncir ve elma bundan sonra bu meyveleri tüketirken mutlaka bir düşünün ve ne kadar yararlı olduklarını sakın unutmayın.
 2. Zarafet
  Üye

  Hücreleri yenilemeyi çabuklaştıran süresini hızlandıran, cildi elastikiyet kazandıran, birçok vitamini ve mineralere ihtiyaç vardır. Soya filizi Vücudun kendi hormonları kadar etkili. Cildi dolduruyor ve gerginliğini sağlıyor. Pirinç;özellikle de kahverengi pirinç silisyum açısından zengindir. Bu madde bağ dokularının önemli bir parçasıdır.
 3. Fatma
  Administrator
  Hücrelerin yenilmesi sağlıklı bir yaşam için çok önemlidir. Düzenli beslenme, meyve ve sebze tüketiminde hücreler kendini yeniler.
+ Yorum Gönder