+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Aynısefa Kreminin Faydaları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Aynısefa Kreminin Faydaları
  Arkadaşlar aynısefa kreminin faydaları nelerdir cilde ne gibi faydaları vardır yaşlılık karşıtı olarak kullanabilir miyim acaba kısaca bilgi verir misiniz? 2. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Aynısefa Kreminin Faydaları Nelerdir

  Lokal deri problemlerinin dıştan tedavisinde kullanılan en önemli bitkilerdendir. Sivilce, akne, yüzdeki kara lekelerin tedavisinde oldukça başarılıdır. Sedef ve sulu sedef, egzama tedavisinde destekleyici özelliğe sahiptir. Mantar hastalıklarında özellikle kaşıntılı ayak mantarına karşı kullanıldığında 2 hafta gibi kısa bir sürede hastalığı yok eder.


  ETKİLERİ
  İltihap giderici, antibakteriyel, yara iyileştirici, mantar hastalığını iyileştirici, kaşıntı giderici, kaşıntılı ayak mantarı ve tüm cilt sorunlarını giderici.  Lokal deri problemlerinin dıştan tedavisinde kullanılan en önemli bitkilerdendir.

  Sivilce, akne, yüzdeki kara lekelerin tedavisinde oldukça başarılıdır.  Sedef ve sulu sedef, egzama tedavisinde destekleyici özelliğe sahiptir.

  Mantar hastalıklarında özellikle kaşıntılı ayak mantarına karşı kullanıldığında 2 hafta gibi kısa bir sürede hastalığı yok eder. Alerjik ve bakteriyel cilt kaşıntılarında vücudun her bölgesinde güvenle kullanılır ve kaşıntıları yok eder. Enfeksiyondan veya yaradan kaynaklanan tüm yüzeysel iltihaplanmalara karşı güvenle kullanılabilir. Tüm yüzeysel yaralara, kanamalara, eziklere, yanıklara ve güneş yanığına karşı kullanılabilir. Ağrıyan her bölge, kas ağrısı, eklem ağrısı, bel ağrısı, boyun ağrısı, varis ağrıları, kremle yapılan hafif masajlarla dindirilebilir.

  Gerginlikler ve sertlikler sona erer. Çünkü krem yüzeysel sertlikleri yumuşattığı gibi kasları da derinlemesine yumuşatır. Yeni veya eski tüm yaraların tedavisinde AYNISEFA kremi başarılıdır. Ayrıca ameliyat yaralarının gerginliğini alır ve sağlıklı biçimde kapanmasını sağlar.


  KULLANIMI:
  Sorunlu bölge temiz ve kuru haldeyken krem parmak uçları ile masaj yapılarak yedirilir.

 3. Fatma
  Administrator
  Aynısafa güzelik ve bakım adına ne varsa hepsinde kullanılabilinir. Özelikle güneş yanıkları, cilt lekeleri gibi inatçı lekelerde aynısafa yağı çok etkilidir. Cildi onarır ve pürüzüsleştirir.
+ Yorum Gönder