+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Sivilceler İçin Kesin Ve Doğal Tedavi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  Sivilceler İçin Kesin Ve Doğal Tedavi
  Sivilceler İçin Kesin Ve Doğal Tedavi

  1.DOĞAL BİTKİ;
  Kaynamakta olan bir su bardağı klorsuz suya lavanta bitkisinden bir tatlı kaşığı ilave ediniz. On dakika kısık ateşte ağzı kapalı olarak kaynatınız ve sıcakken hemen süzünüz. On beş gün boyunca, akşam yemeklerinden en erken iki saat sonra, ılık olarak içiniz. Her defasında taze olarak hazırlanmak zorundadır. On beş günden sonra, haftada üç-dört defa, poşet bitene kadar aynı şekilde içmeye devam ediniz.


  Sivilceler İçin Kesin Ve Doğal Tedavi.jpg

  2.DOĞAL BİTKİ(Dıştan uygulama)
  Kaynamakta olan 1 litre suya 2 yemek kaşığı Adi ceviz doğal bitki atılır ve kısık ateşte ağzı kapalı olarak kısık ateşte 8dk demlenir. Demleme süresi tamamlandıktan sonra ocaktan alınır ve süzülerek ılımaya(sıcağa yakın ılık) bırakılır. Ilıdıktan sonra cam bir kavanoza konularak günde 2 defa sabah ve akşam sivilceli bölgelere pamuk yardımıyla etki ettirilir. Her 3 günde bir taze olarak hazırlanır ve cam kavanozda muhafaza edilir.

  DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER:
  Dıştan uygulama
  Bir fincan maden suyu ve bir fincan elma sirkesini karıştırınız. Günde bir kez akşam yatağa gitmeden pamuk ile cildinize uygulayınız. Bu karışımı cildinize sürdükten sonra yüzünüzü yıkayınız. Haftada üç kere tekrar ediniz. Her defasında taze hazırlayınız.

  Dikkat: Yoğun iltihaplı akneler için başarı oranı %40'tır. Reoccutan adlı antibiyotiği (sivilcelere karşı veya herhangi bir nedenle) kullanan kişilerin tedavi süresi bittikten 4 ay sonra sivilce doğal bitkimizi kullanmaları önemle rica olunur.
  Tüketilmemesi gereken besinler:
  *Sarımsak
  *Portakal
  *Greyfurt
  *Taze beyaz üzüm
  *Ceviz
  *Yumurta sarısı
  *Domates
  *Çikolata
  *Turşu
  *Acı-Baharat 2. Zeynep
  Görevli Bayan Üye

  Sivilce sorunu herkesin sorunu neredeyse bu yüzden doğal kürler yada maskeler kesin çözüm olabilir bu yüzden size bir şey önereyim kayısı sabunu bu sabun hem sivilceleri yok ediyor hemde eski izleri lekeleri yok ediyor
+ Yorum Gönder