+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Karaciğerde Bulunan Kistler İçin Kür Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  Karaciğerde Bulunan Kistler İçin Kür
  Karaciğerde Bulunan Hidadik ve Basit Kistler

  Karaciğerde Bulunan Hidadik ve Basit Kistler.jpg

  Karaciğerde bulunan hidadik ve basit kistler için önerimiz sabah ve öğlen keçiboynuzu akşamları lavanta kürüdür;Orta büyüklükteki keçiboynuzundan yedi tanesini 4cm uzunluğunda kırarak kaynamakta olan yarım litreye yakın klorsuz suyun içine atınız.Kısık ateşte sekiz dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız.Soğuduktan sonra süzerek cam şişeye doldurunuz.Hergün sabah kahvaltısından ve öğlen yemeğinden önce 1 su bardağı içilir.
  Aynı gün akşam lavanta bitkisi kaynamakta olan bir buçuk su bardağı klorsuz suya bir tatlı kaşığı atınız ve kısık ateşte onbeş dakika demleyiniz.Demleme işlemi tamamlandıktan sonra sıcakken süzünüz.Onbeş gün boyunca hergün akşam yemeklerinden en az iki saat sonra bir çay bardağı dolusu içiniz.İçildikten sonra hiçbir şey tüketmeyiniz.her defasında taze olarak hazırlanması şarttır.
  Bu formülü onbeş gün uyguladıktan sonra bir ay ara verip tekrar onbeşgün uygulayabilirsiniz.Daha sonra şikayetinizin seyrine göre dönem dönem uygulayınız.
  Sağlıklı günler dilerim.
  Hekim öneri ve kontrollerini ihmal etmeyiniz.


  Not: Hekiminizin verdiği ilaçlar varsa mutlaka kullanınız. Buradaki uygulamayı bir destekleyici olarak kullanınız. Öncelikle bilmeniz gereken nokta, kullanacağınız bitkiye karşı alerjinizin olup olmadığıdır. Bu konuda hekiminizin görüşünü alınız. Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikâyetiniz ne olursa olsun, bu bilgilerle kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.


  İbrahim Adnan Saracoğlu 2. Ziyaretçi

  lavanta kürü için 1,5 su bardağı su diyorsunuz bir çay bardağı için diyorsunuz gerisini ne yapacaz dokecezmi?
 3. Fatma
  Administrator
  lavanta kürü için 1,5 su bardağı su diyorsunuz bir çay bardağı için diyorsunuz gerisini ne yapacaz dokecezmi?
  Evet dökün.
+ Yorum Gönder