+ Yorum Gönder
Aşk ve Sevgi ve Şiir ve Güzel Yazılar Forumunda Şarkıların Günahı Yok Acıtan Sensin İçimi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. DereeN
  Devamlı Üye

  Şarkıların Günahı Yok Acıtan Sensin İçimi
  Şarkıların Günahı Yok Acıtan Sensin İçimi
  Şarkıların Günahı Yok Acıtan Sensin İçimi|Aşka Dair Şiirler-Ayrılık Şiirleri


  Kapatsam da gözlerimi akan damlalara engel olamıyorum..Radyoda yine en sevdiğimiz şarkı çalıyor..Başım omzunda dinlediğimiz,nakaratında eşlik ettiğimiz o şarkı işte..  Seni hatırlatan bütün şarkıları silmek istesem de biliyorum:  ŞARKILARIN GÜNAHI YOK…ACITAN SENSİN İÇİMİ  “ Bitmez “ demiştin bitti..

  “ Gitmem “ demiştin gittin..


  Söyle şimdi ben sana nasıl inanayım? Nasıl inanayım dünlere hediye ettiğim mazimin hakikat olduğuna?  ” O da sevmişti beni..” nasıl der artık yüreğim?  Sevseydin bu kadar kolay bitmezdi..Sevseydin bütün kapıları kapatıp gitmezdin,gidemezdin..Vicdanına sormadan beni boşluğuna itmezdin,itemezdin..

  Bahçemdeki bütün gülleri kurutup , beni susuzluğuna mahkum edemezdin…


  Sevmemişsin işte..!  Gördüm desen de görememişsin ,dokunamamışsın sevgime..

  Yüreğin bir kere olsun değebilseydi yüreğime gidemezdin…


  Bütün bu gerçeklere rağmen,biliyorum yüreğimin gücüne gidiyor ama yerin hala dolmuyor..  Ben yokluğunun zehriyle dirhem dirhem ölürken , sen hangi kapıyı aralıyorsun kimbilir ? Söylesene şimdi kimin gözlerine şiirler hediye ediyorsun..! Kimin tesellisi oluyorsun..? Onun da mı bahçesini tarumar edeceksin? Bir sevdayı daha mı vicdansızlığına kurban edeceksin..?  Yazık …Çok yazık..!
  Ve dilim sana değil sevdaya duyduğu saygı hatrına son kez söylüyor :  Sevmiyorsan , yapma..!  Başka bir can daha yakma..!  Sakın aşkın ahını alma..!
  HASBİHAL 2. Acil

  Şarkıların Günahı Yok Acıtan Sensin İçimi isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


acıtan resimler