+ Yorum Gönder
Biyografi ve Siyasetçilerin Hayatı Forumunda Turhan Çömez - Kimdir Kısaca Hayatı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ahmet @ Arif
  Devamlı Üye

  Turhan Çömez - Kimdir Kısaca Hayatı
  Turhan Çömez kısa yaşamı
  turhanmez2.png
  BANDIRMA - 1965, Hasan - İkbal - İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi - Orta İngilizce - Genel Cerrahi Uzmanı - Erzurum 1 Nolu Sağlık Ocağında Koruyucu ve Halk Sağlığı Hekimliği, Bandırma Devlet Hastanesi Acil Birim Hekimi, Vakıf Gureba Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Özel Kalem Müdürü ve Danışmanı - Evli, 2 çocuk babası.


  HAKKINDA YAZILANLAR

  Erivan'da Çömez rüzgarı
  Akşam 14 Haziran 2005

  AK Parti Balıkesir Milletvekili ve AKŞAM yazarı Turhan Çömez, ''küçük, ama önemli bir adım'' olarak nitelediği Ermenistan gezisinde yakın ilgi gördü. Erivan'da 3 gün süreyle temaslarda bulunan Çömez, gezisi boyunca Fransız RFI radyosu dahil, 10'u aşkın medya kuruluşuna özel demeçler verdi.

  Ermenistan devlet televizyonu ve milliyetçi kesime yakınlığıyla bilinen bir televizyon kanalının Çömez ile mülakat yapması özellikle dikkat çekici bulundu. Çömez'in, Ermenistan Meclis Başkanı Artur Bağdasaryan tarafından kabul edilmesi Ermenistan'daki aşırı milliyetçiler tarafından eleştirilirken, ülkenin önde gelen zenginleri arasında yer alan Haçatur Sukyasyan'la görüşmesi önemli bulundu. Fransa'nın Erivan Büyükelçisi Henry Cuny'nin Çömez'i kaldığı otelde ziyaret etmesi aynı günün akşamı da Çömez'i büyükelçiliğe davet etmesi dikkat çekti. (AA)
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  B çok alanda başarılar elde etmiş ve ün sahibi olan Turhan Çömez özellikle sağlık alanın da çok alışmış ve başarılar elde etmiş önemli bir Türk siyasetçidir.
+ Yorum Gönder


turhan çömez,  turhan çömez kimdir