+ Yorum Gönder
Mobil Yazılım & Program & Oyun ve SMS ve Mesajlar Forumunda sevgiliye gönderilecek en güzel mesajlar Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  sevgiliye gönderilecek en güzel mesajlar
  Sevgiliye gönderilecek en güzel mesajlar kısaca

  Arkadaşlar sizce sevgiliye gönderilecek en güzel mesajlar hangileridir kısaca yazar mısınız?


  ♥ Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!
  ♥ Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
  ♥ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek
  ♥ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkısöyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.
  ♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerdeimkansız varsa onu seçer.
  ♥ Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.
  ♥ Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.
  ♥ Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.
  ♥ Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin
  bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.
  ♥Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!
  ♥Hayat yokuşunu tırmanırken, karşılaştığınız insanlara iyi davranın çünkü inişte yine onlarla karşılaşacaksınız!!!
  ♥Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakatSeni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!
 2. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  sevgiliye yazacağınız hoş mesajlar..
  Sevgide fedakarlık yolunu bulamayanları asla gönül kapınızdan içeri sokmayın.  Bir sıcak yüz aradım şu tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış bana.ne derdimi soran var ne tanıdık bir çehre.netarafa uzansam ellerim boş kalıyor,mutlu olan kimseler hüznümü arttırıyor.  Zamansız yağan yağmur bulutu gibi gelip oturacağım gözbebeklerine ağlayacaksın,bir burukluk duyacaksın vefasız yüreğinde beni unutmayacaksın,bir kabus gibi uykularını böleceğim gece yarısı,nasıl ben senı unutmadıysam sende beni unutamayacaksın.  Karanlıkta ışıksız kalırsan eğer beni düşün, O zaman ne karanlık korkutur seni ne de zalim soğuk üşütür. Sevginin sıcak elleri ellerindedir !!


  Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey,ama artık ben şarkı dinlemek değil,şarkı söylemek istiyorum
 3. Ebubekir Abdullah
  Devamlı Üye
  sevgiliye gönderilecek en güzel mesajlar

  Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkısöyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın
  ♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektirVe aşk öyledirki nerdeimkansız varsa onu seçer
+ Yorum Gönder


sevgiliye gönderilecek en güzel aşk mesajları,  sevgiliye gönderilecek güzel mesajlar,  sevgiliye gönderilecek mesajlar,  sevgiliye gönderilecek en güzel mesaj,  sevgiliye gönderilecek aşk mesajları,  sevgiliye gönderilecek en güzel mesajlar