+ Yorum Gönder
Mobil Yazılım & Program & Oyun ve SMS ve Mesajlar Forumunda Arkadaşa Özür Mesajları Dosta Özür Sözleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Arkadaşa Özür Mesajları Dosta Özür Sözleri
  Arkadaşa Özür Mesajları

  Arkadaşlar ben arkadaşlarımdan özür dilemek için nasıl bir özür mesajı yollayabilirim yardımcı olur musunuz?

  Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et.

  Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim

  Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim.

  Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: Kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

  Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

  Gel eskisi gibi olalım affet beni ne olur hadi barışalım.
 2. Asel
  Bayan Üye

  Arkadaşa Özür Mesajları Dosta Özür Sözleri


  Bir ip yumağı yapalım dertleri üstünü barış duygularımızla bağlayıp kimsenin göremeyeceği kadar uzaklara götürelim ve orda imha edelim dertleri barışlar kalsın hayatımızda.

  Bir yanda ayrılıklar bir yanda barışlar bırak şu ayrılıkları gel barışalım hayatım..

  Sevmek affetmektir sevmek anlamaktır sevmek gerektiği zaman barışmak için yeşil ışık yakmaktır hadi sevdiğini göster bana

  Seviyorum seni seni Seviyorum seviyorum barışı barışları seninle seviyorum.

  1 Dua ediyorum adı barış bir insanı seviyorum adı duygusuz bir dilek diliyorum barış dolu yıllar geçirmek istiyorum…
 3. Ziyaretçi
  Çok işime yaradı.Tesşekkur ederim
 4. Ziyaretçi
  Çok teşekkür ederim yardımcı oldunuz.

 5. Ziyaretçi
  Bana yardımcı olamadı çünkü benle Hala küs baristiramiyorum erkek inadi iste barismiyo ben onla barisim onceden yakin arkadasimdi simdi niye kus allahim bana yardim et yasayamiyorum

 6. Ziyaretçi
  Napcam yardim edin sevdigim elimden gidiyo :(

 7. Ziyaretçi
  Peki bu mesajlarin ise yarayacagi ne malum bir garanti varmi

+ Yorum Gönder


arkadaşla barışma sözleri,  arkadaşla barışmak için sözler,  arkadaşa özür mesajı,  arkadaşınla barışma sözleri,  arkadaşa özür mesajları,  arkadaşla barışma mesajları