+ Yorum Gönder
Mobil Yazılım & Program & Oyun ve SMS ve Mesajlar Forumunda Acılı Özür Smsleri Dertli Smsler Geri Dön Mesajları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Acılı Özür Smsleri Dertli Smsler Geri Dön Mesajları
  Acılı Özür SMS leri

  Lütfen arkadaşlar bana hemen acılı özür mesajları bir kaç tane yollar mısınız?

  Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin Birtaneciğim seni çok seviyorum?

  Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor Yok nafile uyku tutmuyor Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

  Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!


  Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?

  Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

  Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: ?Kırdım seni ama inan çok üzgünüm Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

  Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye

  Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum?
 2. Asel
  Bayan Üye

  Acılı Özür Smsleri

  Kalbimi kırsanda, kalbimin içinde barış çığlıkları atıyor senden başkası bu kalbimdeki yarama merhem olamıyor ne olur barışalım aşkım

  Büyük umutlarımı kırma ne olur hadi barışalım sevgimiz için büyük bir adım atalım.

  Barışmak için ilk adımı benden bekleme kalbinin sesini dinle adımlarınla sesini dinlet kalbime!

  Seni severken yüzünü görememek üzüyoru beni barış dualarıyla yalvarıyorum ALLAH'ıma ne olur affet beni birtanem hadi gel barışalım..

  Barış dolu bir yıl geçirmek istiyorum seninle kavgalar hüzünler istemiyorum anılarımda sadece ikimiz olalım mutlu olalım acımasız hayatta!
+ Yorum Gönder


geri dön mesajları,  geri dön mesajı,  geri don mesajlari,  bana geri dön sözleri,  geri dön aşk sözleri,  Geri don mesaji