+ Yorum Gönder
Mobil Yazılım & Program & Oyun ve SMS ve Mesajlar Forumunda Hemşireler günü kutlama mesajları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Hemşireler günü kutlama mesajları
  Hemşireler günü kutlama mesajları kısaca

  Arkadaşlar hemen bana hemşireler gününü kutlama ile ilgili bir kaç mesaj yazar mısınız?
 2. Ebru
  Devamlı Üye

  Hemşireler Günü Kutlama

  Ülkemizin her köşesinde insan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin sonsuz sabır, her türlü özveri, gayret ve sevgi ile mesleğini icra etmeye çalışan, değerli Hemşirelerimizin 12-18 Mayıs Hemşirelik Haftasını kutlar, meslek hayatlarında başarılar dilerim.

  “Önce İnsan” diyerek halkla hizmeti şiar edinmiş, insanların sağlıkları için çok önemli ve kutsal bir görevi ifa eden, bu yüce mesleğin mensubu bütün fedakâr, cefakâr hemşirelerimizin “Hemşireler Gününü” kutlayarak meslek hayatlarında başarılar dilerim.

  Her türlü olumsuzlukta ,maddi ve manevi zorlukta ülkemizin her köşesinde,İnsan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin, 4/A ,4B,4C,4924 ayrımına rağmen her türlü özveri ve gayretle mesleğini icra etmeye çalışan tüm hemşirelerimizin "12 Mayıs Hemşireler Günü nü" Kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.

  Sağlık, bireylerin zorunlu ve vazgeçilmez temel ihtiyaçlarından biridir. Bu ihtiyaca cevap veren en önmeli meslek grubu içerisinde ise hemşirelerimiz yer almaktadır. Hemşireler, sağlık problemleri olan insanların, bir tıbbi kuruluşa başvurmalarından ayrılmalarına kadar olan bütün süreçlerde birebir yanlarında olan bir sağlık personelidir. Sağlık hizmetlerinin sunumunda etkin bir rol oynayan ve mesleklerini büyük bir fedakarlıkla yerine getiren bütün hemşirelerimizin, 12 Mayıs Hemşireler Gününü ve 12-18 Mayıs Hemşireler Haftasını kutlar sağlık ve mutluluk dilerim.

+ Yorum Gönder


hemşireler günü mesajları,  Hemsireler Gunu Mesaji,  hemşireye doğum günü mesajları,  hemşireler günü sözleri,  hemsireler gunu mesajlari,  hemşireler günü kutlama mesajları