+ Yorum Gönder
Tekerleme Fıkra ve Soğuk Espiriler Forumunda Fenerbahçe Ile Ilgili Espriler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Fenerbahçe Ile Ilgili Espriler
  fenerbahçe ile ilgili en güzel espriler 2. FERAY
  Devamlı Üye

  Fenerbahçe Hakkında Espriler

  Ajanslar: Metroda telefonlarıçekmeyen bir grup Fenerli taraftar, hala çılgınlarca şampiyonlukkutlamalarınadevam ediyorlar…

  Sazan yaz, 1907yegönder; konfeti atıp sahaya insinler!

  Dünyada yapılan en aptalca hareketler listesine ilk sıradan girmiştir, 55 bin kişi boru mu.
  Konuyla ilgili Aziz Yıldırım açıklama yapmış: Biz Barcelona’nın şampiyonluğuna seviniyorduk!
  Fener taraftarının timsah yürüyüşü onlarca yıl bile geçse unutulmayacak komedidir. Ayrıca yazıktır, adamların yüzü açık seçik meydanda.

  Bilim dünyasını ayağa kaldıran yürüyüştür. ‘İnsan sazandan mı geliyor?’ yoksa diye telaş kaplamış isviçreli bilim adamlarını. Yürüyüş bilim literatürüne sazan yürüyüşü olarak geçmiş.

  Türkiye’de Fenerbahçe’nin neden antipatik bulunduğunun da cevabıdır. 5 dakikalığına şampiyon olduğunu sanıyorsun ve o kısacık anda hoplayıp zıplamak yerine rakibini tiye almaya kalkışıyorsun. Sonra da “en büyük olduğum için sevilmiyorum” diyorsun. Hayır canım işte sevilmemenin sebebi o hareketinde gizli.
  Timsah yürüyüşü de yapılmış bu sırada. Şahanesiniz, kapak değil bambaşka birşey olmuş bu size. Sonuna kadar hak edilmiştir.

  Muhtemelen orada ‘iki geliyor iki’ demek isterken heyecandan ‘iki iki’ demiş ve masum Fenerbahçe taraftarının duygularıyla oynamıştır.

  Omza alınan futbolcuyu anonstan sonra yere atmak!
  Anonsçunun tarihe adı altın harflerle yazılmıştır.

  ‘Fenerbahçe taraftarı tarafından kovalanmış ama yakalanamamış’ diye söylentiler aldığım yıllarca muhabbeti yapılacak bir garip adam.


  izleyen milyonların Fenerbahçe’ye gülmesine sebep olmuştur, sağolsun, varolsun.
  Bunun altından Fenerbahçe taraftarı olmayan biri çıkarsa yeminle müzeye kaldırmak gerek, helal olsun derim.
  Vicdan azabından sadece bu gece değil her gece uykuları kaçacak olan, 7 sülalesine kadar kulakları çınlatılmış bahtsız kişi. Beşiktaşlıların bir oyunu olabilir mi diye düşünüyor insan.

  Yediği küfürü, yiyeceği dayağı geçtim eğer adam fanatik Fenerli’yse, Fenerbahçe’nin belkide gol olabilecek bir pozisyonunu yedi. Kim olduğu ortaya çıkmasa bile, yeterince vicdan azabı çekecektir.

  Hangi akla hizmet bu anonsu yaptı bilmiyorum ama iyi ki de yaptı, 2-3 dakikalığına da olsa sevindi garibanlar, sonuçta hiç sevinememekten iyidir. Umarım FB yönetimi yaptığı bu hatadan hemen döner ve bu adamı tekrar işe alır.

  Ne şampiyonluk sevincidir ne de kupa sevinci. Başka bir sevinçtir işte, adı konulamaz.
  Fener stadında ikincilik sonrası yaşanan sevinç! Akıllara durgunluk veren, çılgıncasına kutlanan büyük bir olay. O kadar konfeti, sahaya inenler falan, futbolcusundan, masörüne, teknik direktöründen kaleci antrenörüne hakedilmiş bir başarı. Bu kadro ikinciliği haketmişti, böyle bir coşku olmalıydı, nitekim oldu da…

+ Yorum Gönder