Konu Kapatılmıştır
Duyurular ve Sohbet - Muhabbet Forumunda Forum Kuralları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. ACİLSERVİS
  Administrator

  Forum Kuralları
  Forum Kuralları
  1. Forum'da siyasi içerikli yazı,siyasi propaganda , Hack ile ilgili yazılar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar asla yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.

  2. Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajları her zaman değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

  3. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlam'ına geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.

  4. Forumda flood yapmak, (arka arkaya mesaj yazmak) Farklı konular olsada çok sık mesaj yazmak yasaktır. (Her okunan mesaja cevap yazılmaz. Sadece ilginizi çeken konulara cevap yazınız)

  5. Forum içerisinde tehdit edici, örf ve ananelere aykırı, din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik mesajlar göndermek ve forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.

  6. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. "yardım, lütfen, kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın yöneticiler tarafından silinir" (Seyirci Üye ve Yeni Üyeler e uyarı Daha üst Gruplar için BAN sebebidir.)

  7. Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Konuyu nereye açacağınızı bilmiyorsanız ilgili bölüm yöneticilerine Pm (Özel Mesaj) atarak irtibata geçiniz.

  8. Forum içinde profilde yada eklenmiş olarak politika,örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz.

  9. Forum içinde ticaret yapmak yasaktır.Ticari amaçla ilan veren üyenin üyeliği dondurulur, gerekiyorsa üyeliği iptal edilir.

  10. Yeni konu açmadan önce aynı konu hakkında açılmış bir başlık var mı bakınız ( ARAMA). Daha önceden açılmış bir başlıkla aynı konulu yeni bir başlık açmak yasaktır.

  11. Küfür veya hakaret içeren, adaba aykırı, porno veya adult resim ve parti logosu içeren avatar ve imza kullanmak yasaktır.

  12. Forum içinde Kredi kartı numarası, isim, cep telefonu numarası, adres gibi başkasının kişisel bilgilerini vermek kesinlikle yasaktır.

  13. Kişisel tartışma şekline dönüşen Konular yöneticiler tarafından kapatılır.

  14. İmza alanlarına, imza bölümündeki resim 50 Kb yi aşmamalıdır.

  15:Forumda yerli platformlarla ilgili,cine 5,digitürk ile ilgili şifre ve key verilmesi tamamen yasaktır.

  16: forumacil veya başka bir forum adı ile uye olmak yasaktır.

  17: Konulara cevap olarak teşekkür ederim, sağol, Eline sağlık gibi mesaj yazmak yasaktır.

  18: Forumda Mp3-1'den Fazla Partlı Linkler ( Part 1 , Part 2 Gibi )- Se**al cr@ck -film -gibi full link paylaşımı yasaklanmıştır.

  19: Forum içerisinde MSN adresi vermek yasaktır..

  20: alasayvan.net, Üye kaydını silme, üye mesajları silme, ve üyeleri forumdan uzaklaştırma hakkını saklı tutar.

  21: Korku içerikli resimlerin verilmesi yasaktır..

  22: Forum içerisinde Öğrenci ders ve ödevlerinin paylaşımı yasaktır.

  23: Konulara verilen cevaplarda reklam ve üyeleri teşvik etmek amaçlı üyelik (forum,blog,portal vb..) gerektiren site linkleri vermek kesinlikle yasaktır. Ve BAN sebebidir!


  24: Konu tekrarı yasak. Seri konu açmak yasak. (resim1-resim2-resim3) gibi.


  25: Konu içeriği sadece resimlerden oluşturmak yasak. Konu içerisinde en az bir cümle veya konu başlığı mesaj içerisine tekrar yazılmalıdır.


  26: Konu başlıklarında extra işaretler kullanmak. .Konu. / <Konu> / Konu / vs işaretler Kullanmak. Ayrıca başlıklarda Türkçe Alfabe haricindeki harf kullanmak "вöуℓє ѕєν∂ιм" Gibi harfleri kullanmak yasaktır.


  27: Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir.Kullanıcıların ben görmedim okumadım deme hakları yoktur ! 2. ACİLSERVİS
  Administrator

  28: Üye olan her üyenin yazdığı mesajların hakkı yönetimindir. Yönetim ister siler veya bırakır. Üye yazdığı mesajda hiçbir hakkı yoktur. Hiçbir Üye mesajım silinsin deme hakkına sahip değildir.

  (Kurala katılmayan arkadaşlar paylaşım yapmayı durdurup sağ üst köşedeki çıkış linkini kullansın lütfen)

Konu Kapatılmıştır