+ Yorum Gönder
Duyurular ve Sohbet - Muhabbet Forumunda Ceza hangi takımlı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Ceza hangi takımlı
  Ceza kimdir sizce hangi takımı tutuyor?


  Ceza, 1977 yilinda Üsküdar/İstanbul’da dogdu. Rap müzige olan ilgisi ilkokul yillarinda sira arkadasindan ödünç aldigi kasetlerle basladi. Ceza tabii ki gerçek ismi degil, bu onun hiphop’ta kullanmak için seçtigi yada daha dogrusu kazandigi bir lakap! Katildigi hiphop partilerinde, Freestyle rap (yani o an sahneye çikip müzik esliginde, o an yazilan sözlerle rap yapma) yarismalarinda her zaman birinci olan Ceza için diger yarismacilar hep “eyvah Ceza’miz geldi” diyorlarmis ve bunun sonucunda, o da Ceza’yi lakap olarak kullanmaya baslamis.
  Gençlik yillarinda, çesitli projelerde yer alan Ceza, 1998 yilinda Dr. Fuchs ile bir araya gelerek “Nefret”i kurdu. Kendi çabalariyla yaptiklari deneme kayitları sonrasinda “Yeralti Operasyonu” isimli toplama Türkçe Rap albümünde yer aldilar.

  “Yeralti Operasyonu”nda en çok ilgi çeken grup olan “Nefret”, kisa bir süre sonra Hammer Müzik ile anlasarak ilk albümü “Meclis-i Ala İstanbul”u yayinladi. Albümün hit parçasi “İstanbul” için çekilen videoklip birçok yerel ve ulusal TV kanalinda yayinlandi. Albüm sonrasi Türk ve Yabanci basindan olumlu elestiriler alan “Nefret”, H2000, J&B Dance Festivali ve Avrupa Müzik Festivali gibi büyük organizasyonlarda sahne aldi. “Meclis-i Ala İstanbul” albümleri Hammer Müzik’in distribütörleri tarafından Türkiye ile ayni anda Avrupa’da da piyasaya sürüldü. Özellikle Türkçe Rap’in büyük ilgi gördügü Almanya’da Türkiye’den çikan bir grup için yüksek bir satis rakamina ulasti.  Çok sevilen sanatçı Trabzon spor taraftarıdır 2. Hakim
  Devamlı Üye

  ceza istanbul doğumlu olup 1977 yıllarında rap müzüği ile ilgilenen ünlü bir sanatçımızdır ceza özellikle gençlerin ilgisini çeken türde eserler vermiştir sanatçımız trabzon spor taraftarıdır.
+ Yorum Gönder


ceza hangi takımlı,  ceza hangi takımı tutuyor,  ceza hangi takimli,  Ceza hangi takım,  ceza hangi takimi tutyor