+ Yorum Gönder
Duyurular ve Sohbet - Muhabbet Forumunda Şafak sezer hangi takımlı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Şafak sezer hangi takımlı
  Şafak sezer kimdir hangi takımı tuttuğunu merak ediyor musunuz ?

  10 Ekim 1970 yılında Ankara'da doğdu.


  1989 yılında Ankara Halk Tiyatrosu'nda Haldun Taner'in ‘Eşeğin Gölgesi’ adlı oyunla sahneye çıktı. Ankara Halk Tiyatrosu'nda ‘Devri Yalan’, ‘Başımızda Pak Bulut’, ‘Sen Bu Seçimi Unut’, ‘Saddam'ı Kim Öptü’, ‘Şirinler’, ‘Edi Büdü’ ve ‘Uzaylı Arif’ adlı oyunlar ile Ankara Ekin Tiyatrosu'nda ise ‘Biz Bu İhtilali Niye Yaptık’, ‘Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz’ adlı oyunlar ile seyirci karşısına çıktı.


  Dario Fo'nun ‘Yüzsüz’ adlı oyunundan sonra 9 Eylül Üniversitesi'nin çektiği ‘Bir Düğün Masalı’ adlı filmde rol alan sanatçının yer aldığı televizyon dizileri: ‘Televizyon Çocuğu’, ‘Sıdıka’, ‘Baskül Ailesi’, ‘Dostlar Pasajı’, ‘Şafak Vakti’ ve ‘Reyting Hamdi’ ‘Üçlü Oyun’ filminden sonra sanatçı ‘Vizontele’ için kamera karşısına geçti. Daha sonra da Turkfilmi adlı yapım şirketinin ilk filmi olan Rus Gelin'de Zeki Alasya ve Metin Akpınar'la birlikte rol aldı.
  Ünlü oyuncunun tuttuğu takım ise beşiktaştır. 2. Hakim
  Devamlı Üye

  şafak sezer Ankara doğumlu olup genellikle komedi filmlerinde karşımıza çıkan bir sanatçımızdır bu sanatçımız önemli eserler yazmış ve başarılı bir çok esere de imza atmıştır sanatçımız fanatik Bejiktaşlıdır.
+ Yorum Gönder


şafak sezer hangi takımlı,  şafak sezer hangi takımı tutuyor,  safak sezer hangi takimli,  safak sezer hangi takimi tutuyor