+ Yorum Gönder
Duyurular ve Sohbet - Muhabbet Forumunda Serdar ortaç hangi takımlı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Serdar ortaç hangi takımlı
  Serdar ortaç kimdir tuttuğu takım hangisidir?


  16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da annesi Nesrin Ortaç ve babası Mehmet Ortaç’ın ilk oğlu olarak doğdu. Üç kardeştiler; Serdar, Sertaç, Serkan. İlk öğretiminii Kocamustafapaşa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Babası küçücük bir dükkanda torna tezgahı olan plastik kalıpçısıydı. 1977 yılında torna dükkanında babasının yanında çalıştı, sokakta simit ve su sattı, iş hayatını öğrendi.
  Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümünde başladı. Fakat tahsilini tamamlamadan üniversiteden ayrıldı.

  1993 senesinde İstanbul'da özel radyolarda program yapımcısı ve sunucu olarak çalıştı. Programlarını dinleyen bir plak yapımcısı tarafından Raks müzik şirketi ile anlaşma yapması teklif edildi.Böylelikle o güne kadar yazdığı şarkılarını, kendi sesi ile seslendirme şansını yakaladı ve ilk albümünü yaptı. 1994 yılında ilk albümü "Aşk İçin-Karabiberim" ile müzik dünyasına merhaba dedi.
  Sevilen sanatçımızın tuttuğu takım ise galatasaraydir. 2. Katibe
  Devamlı Üye

  serdar ortaç yılların şarkıcısı en çok belkide kara biber şarkısıyla tanıdık kendisini bir çok başarıya imza atan şarkıcı bir çok şarkı bir çok klibi olmaktadır
+ Yorum Gönder


serdar ortaç hangi takımlı