+ Yorum Gönder
Duyurular ve Sohbet - Muhabbet Forumunda Ünlüler Hangi Saat markalarını kullanıyor , ünlülerin kullandığı saat markaları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Ünlüler Hangi Saat markalarını kullanıyor , ünlülerin kullandığı saat markaları
  Ünlüler Hangi Saat markalarını kullanıyor


  Vazgeçilmez aksesuarlardan biridir kol saati. Peki ya ünlüler hangi marka kol saatlerini tercih ediyor? Pahalı takılarıyla bildiğimiz Bülent Ersoy Chopar'd marka saat kullanıyor.
  Demet Akalın: Frank Müller
  Deniz Akkaya: Bvlgari / Paneria
  Tuğba Özay: Cartier
  Çağla Şıkel: Seiko
  Özcan Deniz: Diesel
  Berna Öztürk: Flik-Flak
  Arto: Rolex 2. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye

  Ünlüler Hangi Saat markalarını kullanıyor , ünlülerin kullandığı saat markaları

  Çoruh saatçilik 1989′ yılından günümüze kadar saat sektöründe faliyet göstermektedir. Bu süre zarfında çeşitli saat markalarının pazarlamaları ile ilgilenilmiştir.2004 yılında kendi markasını yaratma yolunda ilk adımını atarak Carren saat hayata geçmiştir.Çoruh saatçilik kendi markası Carren saat olarak bugün Türkiyede 700′ den fazla satış noktasına ulaşmıştır.

  Kuruluşumuzdan günümüze Çoruh saatçilik şirket yapısında kurumsallaşmaya yönelmiş ve müşteri odaklı felsefesini benimseyerek müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran çağın dinamiklerine paralel ürün ve pazarlama konsepti oluşturarak Carren saat olarak dünya markaları arasında yer almayı hedeflemiştir.

  Saat sektöründe farklı olmanın ve yılların verdiği deneyimlere güvenerek kendi geliştirdiği satış ve destek ağını Türkiye de ve yurt dışında geliştirmeye devam etmektedir.

  Çoruh saatçilik uzun yılların tecrübesine dayanarak disiplinli istikrarlı yenilikci ekipleri ile birlikte çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir.

  Çoruh saat model estetik kalite fonksiyonel ve saygınlığı ön plana çıkaran modelleri tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına göre kendini her zaman yenileyebilmesi kalitesinden taviz vermeyen hizmet anlayışını ön planda tutarak çağdaş profesyonel yönetimi ile Türkiye’de ve yurt dışında aranan marka olmayı başarmıştır.Çoruh saat kalite ve güvenirliği ile saat sektörünün öncülerinden olmayı ön plana çıkarmıştır.
+ Yorum Gönder


ünlülerin kullandığı saat markaları,  ünlülerin kullandıgı saatler