+ Yorum Gönder
Duyurular ve Sohbet - Muhabbet Forumunda Ünlülerin giydiği markalar , ünlüler hangi marka giyiyor Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Ünlülerin giydiği markalar , ünlüler hangi marka giyiyor
  Sizce Ünlülerin giydiği markalar nelerdir?

  Tarkan  Beyoğlu'nda geziyor Tarkan’ın Amerika’da sürekli pahalı markalardan alışveriş yaptığını sanıyorsanız fena halde yanılıyorsunuz.Çünkü o bir Beyoğlu gezginiTürkiye’ye geldiğinde mutlaka Beyoğlu’na giden ve tişört pantolo

  Tuba Ünsal  Outlet’ler alışveriş rotası üzerinde Pek çok markanın yüzü olan oyuncu ve model için markanın çok da önemi yok.
  Daha çok ikinci el kıyafetleri seviyor.Yurtdışına çıktığı zaman da bulunduğu yerin ikinci el pazarlarını didik didik etmeden dönmüyor.Beyoğlu’ndaki pasajlar ile Beymen Diesel ve Miss Sixty’nin outlet mağazaları hesaplı alışveriş noktaları arasında

  Tülin Şahin  Ayakkabılarını kendi tasarlıyorYerli ve yabancı pek çok markanın defilelerine katılan bir ayağı yurtdışında olan Tülin şahiniş kendi giyimine gelince Beyoğlu’nu tercih ediyor.


  Ashley Tisdale  Tam bir alışveriş düşkünü olan güzel yıldız, Abercrombie and Fitch, Ecko Red, J Brand ve bebe markalarını tercih ediyor.

  Blake Lively  Gossip Girl dizisinde giydiği kıyafetlerle dikkat çeken Blake, kıyafet tercihlerinde ince eleyip sık dokuyor. Marc Jacobs, Chloe, Rag&Bone ve Phillip Lim markalarını tercih ediyor. Resimde Blake'in giydiği kıyafetler Rag&Bone'a ait.

  Taylor Lautner  Taylor'da Rob gibi. Onunda belli başlı tercih ettiği markalar yok. Ama olmazsa olmaz ayakkabı markası Vans'tır.


  Robert Pattinson  Robert, giyimiyle dikkatleri çekiyor. Modadan anlayan adam olarak nitelendirilen Rob'un tercih ettiği belli başlı markalar yok. O, kendine yakışanı giyiyor sadece ve markası ne olursa olsun.

  Rihanna  Stil ikonu olarak görülen Rihanna, giyinmeyi bilen ünlüler arasında yer alıyor şüphesiz. Rihanna'nın tercih ettiği markalar arasında Balenciaga, Fendi, Givenchy, Vivienne Westwood ve Christian Louboutin yer alıyor. 2. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye

  Ünlülerin giydiği markalar

  Ünlüler hangi markanın düşkünü veya hangi markaları tercih ediyor sizce? Bakalım  Ashley Tisdale: Tam bir alışveriş düşkünü olan güzel yıldız, Abercrombie and Fitch, Ecko Red, J Brand ve bebe markalarını tercih ediyor. Resimde Ashley, bebe markalı şortunu giymiş.  Blake Lively: Gossip Girl dizisinde giydiği kıyafetlerle dikkat çeken Blake, kıyafet tercihlerinde ince eleyip sık dokuyor. Marc Jacobs, Chloe, Rag&Bone ve Phillip Lim markalarını tercih ediyor. Resimde Blake'in giydiği kıyafetler Rag&Bone'a ait.  Robert Pattinson: Rob, giyimiyle dikkatleri çekiyor. Modadan anlayan adam olarak nitelendirilen Rob'un tercih ettiği belli başlı markalar yok. O, kendine yakışanı giyiyor sadece ve markası ne olursa olsun. Ama Rob'un tercih ettiği giyim stilleri dersek, Rob 'skinny tie' olarak nitelendirilen ince kravatları seviyor. Resimde Rob, skinny tie kravatıyla çok şık görünüyor.  Rihanna: Stil ikonu olarak görülen Rihanna, giyinmeyi bilen ünlüler arasında yer alıyor şüphesiz. Rihanna'nın tercih ettiği markalar arasında Balenciaga, Fendi, Givenchy, Vivienne Westwood ve Christian Louboutin yer alıyor. Resimde Rihanna, fiyatı $1095 olan bir Christian Louboutin ayakkabı giymiş.  Taylor Lautner: Taylor'da Rob gibi. Onunda belli başlı tercih ettiği markalar yok. Ama olmazsa olmaz ayakkabı markası Vans'tır. Taylor Lautner'ın Vans ayakkabı ile bir resmi yok fakat Vans ayakkabıyı resimde gösterebiliriz.

  Bu kadaaar
+ Yorum Gönder


ünlülerin giydiği mağazalar,  erkek ünlülerin giydiği markalar,  ünlülerin giydiği markalar,  unlulerin giydigi markalar erkek,  Unluler hangi marka giyiniyor